Paylaş

Anahtar Teslimi Yapılan Villa Tadilatı

Anahtar Teslimi Yapılan Villa Tadilatı

Anahtar Teslimi Yapılan Villa Tadilatı

Villa tadilatı konusunda anahtar teslimi hizmet almak isteyenler bütün alanların yenilenmesi için istekte bulunmaktadır. Villalar oldukça büyük konutlar olduğu için yapılması gereken farklı iş kalemleri de bulunmaktadır. Kendi alanında uzmanlaşmış olan personellerin bir arada bulunması yapılacak olan tadilatın kaliteli olmasını ve kısa zamanda bitmesini sağlar. Üstelik garantili bir hizmet de almış olursunuz.

Villaların iç bölümlerini düşünecek olursak birçok oda, mutfak, banyo, hol, koridor gibi alanların olduğunu görürüz. İç kısımlarda yapılacak olan tadilatlar tavandan yer zeminine doğru uygulanır. Tavan işçiliği, aydınlatmaları, kutulama, stropiyer çalışmalarından sonra duvar işçiliğine geçilir. Duvar düzleme, saten, duvar kağıdı, boya, badana işleri yapılır. En son yer zeminlerinin yapılması işi söz konusudur.

Anahtar Teslimi Yapılan Villa Tadilatı
Anahtar Teslimi Yapılan Villa Tadilatı

Dış Cephe ve Dış Bölümlerde Yapılan Villa Tadilatı

Villaların dış cepheleri olumsuz hava şartlarından dolayı etkilenecektir. Aşırı güneş ışığına maruz kalan villaların renginde solma görülür. Yağmur, rüzgar ve fırtına gibi olumsuzluklar da dış cepheyi kötü yönde etkiler. Anahtar teslimi yapılan villa tadilatı işlerinde dış cephenin yenilenmesi de bulunur. Böylece güzel görüntüyü yansıtırken ısı, ses ve su izolasyonu da yapılacaktır.

Yalıtım yapılmış, boyanmış ve güzel bir görünüme kavuşmuş olan villanın bahçesinin de düzenlenmesi gerekir. Çiçek, ağaç, çim, bahçe duvarlarıyla bütünleşen çalışmalar en güzel görüntüleri size sunacaktır. Yeni yapılmış olan bir evden farkı kalmayan villanız muhteşem görüntüsüyle herkesi etkisi altında bırakacaktır.

 

Konforlu İç Alanlar Elde Etmek İçin Yapılan Villa Tadilatı

Tek katlı ya da birkaç kattan oluşan villanızın içi hem konforlu hem de günümüze uygun olmalıdır. Bunun için de villanın iç bölümlerinde birçok tadilat ve yenileme çalışmaları yapılır. Eşyalarınızla uyum sağlayacak olan dekorasyon ürünlerini ve malzemelerini seçebilirsiniz. Villa tadilatı iç ve dış alanlarda yapılarak bir bütün olarak yeni eviniz size sunulur.

Decomes Mimarlık anahtar teslimi villa tadilatlarını işinde uzman ekip ve deneyimli kadro ile yapmaktadır. Ofiste yer alan teknik ekip villanızın çizimini ve tadilat projesini hazırlar. Bu projeye uygun olarak uygulama çalışmaları bilirkişiler tarafından yapılır. Ekip çalışması sonucunda ise en güzel alanlara sahip olabileceksiniz.

 

Yazıyı Paylaş