Paylaş

Bohem Ev Tasarımlarında İzmir İç Mimar

Bohem Ev Tasarımlarında İzmir İç Mimar

Bohem Ev Tasarımlarında İzmir İç Mimar

İzmir iç mimar, farklı yaşam stillerine uygun farklı karakter ve beğenilere göre tasarım ve uygulamalar yapmaktadır. Her evin ve her iç tasarım stilinin anlatacak bir hikayesi vardır. Sizin kadar yaratıcı, rahat ve benzersiz bir yaşam şeklinden hoşlanıyorsanız, bohem tarzı sizin için uygun demektir.

Bohem Ev Tasarımlarında İzmir İç Mimar
Bohem Ev Tasarımlarında İzmir İç Mimar

Orijinal bohem stili 19. yüzyıl sanatçılarından, yazarlarından, şairlerden, icracılarından, yaratıcılardan, maceracılarından doğmuştur. İlk olarak 1890’larda Paris’in iç mekanlarında ortaya çıkmıştır ve hızla Orta Avrupa’da yayılmıştır. Saksı bitkileri, taşlar, tüyler ve yuvalardan rüstik taş eşyalara ve kil çanak çömleklere kadar doğal unsurlar, bohem tarzının ortak bir temasıdır. Doğa göze çarpar ve sakinleştirici bir enerji hakimdir.

 

Bohem Dekorasyon Nedir? İzmir İç Mimarlar Bohem Uygulamalar

Bohem iç tasarımı, iç dekorasyona özgür ruhlu bir yaklaşımdır. Eğlenceli renkleri, dokuları ve desenleri tamamen destekleyen bireysel ifadeyi somutlaştıran ve çok kültürlü sanat eserlerini teşvik eden bir stildir. Tekstillerin ve dekoratif nesnelerin dikkatli bir şekilde düzenlenmesine dayanır.

Desen, dokular ve katmanlar: Üçü de bohem tasarım stilinin ayırt edici özellikleridir. Mükemmel bir “rahat bohem” hissi veren pelüş tüylü kilimler, Sepetler, tabureler ve puf puflar, farklı renk ve desenlerde (çoğunlukla karışık ve uyumlu), estetik oldukları kadar işlevsel de olan bohem stilinin temel unsurlarıdır. İzmir iç mimar Bohem zihniyeti uygularken sosyal değişimleri, kültürleri, idealleri birleştirirken kabul görmüş geleneklere ve güzellik standartlarına uymayı kesin bir şekilde reddeder.

 

Bohem Stili ve Bohem Ev Tasarımı

Popüler ve kalıcı bir iç stil olarak bohem dekor, eşit parçaların dikkate alındığı, uyumsuzluktaki ahenk, son derece bireysel, özgür ruhlu, bir tasarım sunar. İzmir iç mimar Bohem iç mekanlar tasarlarken bir alanı zevkli ama tamamen benzersiz bir şekilde aydınlatan göz alıcı bir yaratıcılık sergiliyor. Desenlerin, renklerin ve mobilya stillerinin ustaca karıştırılmasıyla, dokunduğu her odaya eğlenceli, özgür ruhlu hisler yükler.

Ev dekorasyonu ile ilgili daha fazla ipucu, trend ve tavsiyeler için blog yazılarımızı takip etmeye devam ediniz. Decomes Mimarlık olarak bohem tarzı ev dekorasyonu, iş yeri tasarımı ve uygulamalarında iddialıyız; tasarım ve projeler hakkında detaylı bilgi için hemen iletişime geçiniz.

 

 

 

 

Yazıyı Paylaş