Paylaş

İzmir İç Mimar ve Dekorasyon Önerileri

İzmir İç Mimar ve Dekorasyon Önerileri

İzmir İç Mimar ve Dekorasyon Önerileri

Yaşamınızı daha kaliteli ve huzurlu hale getirmenin yolu temiz ve düzenli bir evde yaşamaktır. Düzenli ve ferah bir ev için ise dekorasyonda birkaç değişiklik yapmak yeterlidir. İzmir iç mimar sizlere en ferahlatıcı dekorasyon önerileri sunuyor.

İzmir İç Mimar ve Dekorasyon Önerileri
İzmir İç Mimar ve Dekorasyon Önerileri

İlk adım evde temizlik ve düzeni sağlamaktır. Temizlemeyi eğlenceli bulmadığımız için muhtemelen duymak istediğiniz şey bu değildir. Ancak düzeni kolaylaştıran birkaç parça eklemek büyük bir fark yaratabilir. Buna en basit bir örnek; ön kapının yanına şık bir portmanto yerleştirmeyi düşünün. Ardından, ayakkabılarınızı çıkardığınızda oturmak için altına küçük bir katlanır sandalye yerleştirin. Bu, ayakkabı ve giysi yığınlarını önleyecektir.

 

İç Dekorasyon Önerileri ve Oda Şekline Göre Dekorasyon

Evinizde sanata yer açın. Estetik olarak güzel objeler ve sanat eserleri göz zevkini kuvvetlendirir ve size güzel manzaralar yaratır. Tablolar ve aplikler, bitkiler ve yer imlerine kadar her şeyi bir raf ünitesine asın. Yatak odanızı krallara layık bir saraya dönüştürmek istiyorsanız, bir cibinlik ekleyin. Yatak odasında birkaç küçük manzara resimleri bir galeri duvarındaki sergiyi size yansıtabilir, duvarları yeni buluntularla kolayca değiştirebilirsiniz.

Kırlentler, yatak odasında veya oturma odasında tazelenmenin en kolay yoludur. Kırlent ile yeni bir renk, baskı veya şekil sunmak, tüm alanı yeni hissettirebilir. Mutfağınızda veya oturma odanızda sürekli bir çiçek vazosu bulunduruyorsanız, bu sevgiyi taze çiçekler için evin her yerine yayın. İzmir iç mimar evde doğanın güzellikleri ile modernliği buluşturan alanlar yaratıyor.

 

Hangi Dekorasyon Tarzı Size Uygun?

Banyoda da bir vazo içinde çiçek veya tabak içinde hoş kokulu kurutulmuş çiçekler kullanabilirsiniz. Klozetin veya küvetin yanına ahşap bir tabure koyun. Ekstra yüzey alanı yalnızca organizasyona yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda tüm alanı daha lüks hissettirmek için harika bir yoldur. Salonun bir duvarını kitaplık yapabilirsiniz. Birkaç raf alıp duvara çakarak içini kitaplarla doldurabilirsiniz. Kitaplardan oluşan bu duvarın monotonluğunu kırmak için dekor vurguları, vazolar ve heykeller gibi aksesuarlar ekleyebilirsiniz.

Evin kalbi mutfaktır. Yemek saatlerini daha keyifli ve iştah açıcı hale getirmek için kahvaltı köşesini ve yemek masasını uygun konumlandırın. İzmir iç mimar evde beslenme ve hobi alanlarını eğlenceli hale dönüştürüyor. Decomes Mimarlık ofisinin tecrübeli ekibi her yıl binlerce evin dekorasyonunu tasarlayıp uygulamaktadır. Sizler de bu konuda destek almak istiyorsanız ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanmak ve bilgi için hemen arayabilirsiniz.

 

Yazıyı Paylaş