Paylaş

İzmir Mimar Tarafından Yapılan Ofis Tasarımları

İzmir Mimar Tarafından Yapılan Ofis Tasarımları

İzmir Mimar Tarafından Yapılan Ofis Tasarımları

İzmir mimar ve mimarlık ofisleri farklı tasarımlarla ofislerinizi güzelleştirmektedir. İş yerlerinin hem göze hitap etmesi hem de kullanışlı olması konfor açısından da önemlidir. Modern ofislerde işlerinizi yapıyor olmanız prestijinizin de artmasını sağlar. Yapılan işe uygun olan tasarımların gerçekleştirilmesi için de uzman kişilerle çalışılması gerekir. Küçük olan ofislerin daha ferah ve iç açıcı bir hale getirilmesi, büyük olanların ise daha kullanışlı dizaynlarla size sunulması profesyonel bir ekiple daha kolay olacaktır.

İzmir Mimar Tarafından Yapılan Ofis Tasarımları
İzmir Mimar Tarafından Yapılan Ofis Tasarımları

Boş olan ofisler için öncelikle bazı tadilat çalışmaları yapılması gerekir. Boş alanlarda çalışmak daha kolaydır. Eğer halihazırda bulunan ofisinizi değiştirmek ve daha modern bir hale getirmek istiyorsanız tüm ofis eşyalarının geçici bir süre depoda bekletilmesi işlerin çabuk ilerlemesini sağlar. Bu imkan yoksa ofis malzemelerinin korunması için tüm önlemlerin alınması gerekir.

 

Küçük Ofislerde İzmir Mimar Tasarımları

Ofisiniz tek katlı ya da çok katlı olabilir. Küçük metrekareye sahip olan ofislerde kısıtlı mobilyalar ve kullanım eşyaları bulunur. Öncelikle ofislerin duvar ve yer tasarımlarının yapılması gerekir. Duvarlarda açık renklere yer verilmesi daha ferah bir ortamın elde edilmesini sağlayacaktır. Yer döşeme taşları ya da parke uygulamaları için de genellikle açık renkler tercih edilir. Duvar kağıdı ya da bazı bölümlerde boydan ayna uygulamaları tercih edilebilir.

İzmir mimar tarafından küçük olan ofisinizde öncelikle proje çalışmaları yapılacaktır. Kırım, döküm işleri varsa onlardan sonra iç dekorasyon işlerine geçilecektir. Ofis mobilyalarına uygun olan tasarımlar mimarlar tarafından size sunulacaktır. Yeni mobilyalara ihtiyaç duyuluyorsa yapılacak olan tasarımlara uygun olanları tercih edebileceksiniz.

 

Büyük Ofislerde İzmir Mimar Tasarımları 

Büyük, geniş ve çok katlı ofisler birçok odadan oluşur. Oda kimin için tahsis edildiyse ona göre hazırlanmalıdır. Çalışanlar için ayrı patron ve yüksek mevkide bulunanlar için ayrı odaların olduğu düşünülürse İzmir mimar çalışmalarının da ona uygun olması sağlanmalıdır. Böylelikle hem kullanışlı alanlar elde edebilir hem de günümüze uygun modern görüntüler yakalayabilirsiniz.

Bizler Decomes Mimarlık olarak öncelikle ofisinizde keşif çalışmaları yapıyoruz. Alanın büyüklüğü, içinde bulunan mobilyalar ve ofisinizin konumuna uygun olan projelendirme çalışmalarını size sunuyoruz. Her alanın kullanılması ve fonksiyonel bir hale getirilmesi uzman ekibimiz tarafından mümkündür.

 

Yazıyı Paylaş