Paylaş

İzmir Peyzaj Mimarı Tasarımları

İzmir Peyzaj Mimarı Tasarımları

İzmir Peyzaj Mimarı Tasarımları

İzmir peyzaj mimarı doğal hayata uyumlu tasarımları ile açık alanların değerlendirilmesi için muhteşem projeler üretmektedir. Çevrenin insan hayatına yararlı olması, bireyleri mutlu ve huzurlu etmesi peyzaj mimarının en önem verdiği noktalardan biridir. Müstakil evlerin bahçelerinde yapılan tasarımlarda genellikle bitkiler, ağaçlar, havuz ve taş dekor uygulamaları yer alır.

Uygulanan tasarımlar tamamen müşteri isteğine bağlı olarak gelişir. Geniş yelpazede hizmet veren peyzaj mimarı, denetleme, bakım, onarım, planlama ve tasarlama gibi çok sayıda işlem uygulamaktadır. Bakımsız olan bahçelerin tadilat süreci de mimar tarafından yönetilir. Binaların dışında kalan tüm alanlarda peyzaj mimarı devreye girer. Sizler de peyzaj mimarının tasarım ve projelerine göz atarak destek almak için karar verebilirsiniz.

İzmir Peyzaj Mimarı Tasarımları
İzmir Peyzaj Mimarı Tasarımları

İzmir Peyzaj Mimarı Çevre Düzenleme Projeleri

İzmir peyzaj mimarı çevre düzenlemeleri için en önemli görevi üstlenen kişidir. Çevre düzenleme projeleri arasında çok sayıda işlem yer almaktadır. Çim Ekimi ve ağaçlandırma, bahçe tasarımı, bahçe düzenlemesi ve bakımı, süs ve yüzme havuzu uygulamaları, açık otopark alanları, çocuk oyun alanları, aydınlatma uygulamaları, yürüyüş yolları, bisiklet yolları, çit tasarımları, bariyer düzenlemeleri, parke taşı uygulamaları gibi çok sayıda proje yer almaktadır.

Yapılan özgün ve özel tasarımlar sonucunda insanlar konforlu alanlarda vakit geçirebilirler. Yapılan çevre düzenlemeleri çevreyi bir bütün olarak bakımlı göstermeye yardımcı olur. Profesyonel bir peyzaj mimarından destek almak, projelerin başarılı ilerlemesine yardımcı olur.

İzmir Peyzaj Mimarı İle Yemyeşil Bahçeler

Doğal ve ferah bahçelerde keyifli saatler geçirmek insanların en sevdiği aktiviteler arasında yer almaktadır. Yemyeşil bahçeler tasarlamak peyzaj mimarlarının çalışmaları arasında bulunur. Bitki ve ağaç çeşitliliği ile bahçeler yeşil görünüme kavuşturulabilmektedir. İzmir peyzaj mimarı disiplinli bir şekilde yönettiği proje süreci ile müşterilerin hayallerini gerçekleştirmektedir.

Dört mevsim boyunca bahçesinde vakit geçirmek isteyen bireyler için düzenlemeler mevsimlere göre yapılmaktadır. Kış bahçesi alanına çevrilebilen malzemeler kullanılabilir. Peyzaj alanlarının açık havada olması tasarımların daha kaliteli görünmesine katkı sağlar. Düzenleme yapılacak olan açık bahçe alanı sayesinde her işlem kolaylıkla uygulanır. Decomes Mimarlık tarafından sizlere en konforlu hizmet sunulmaktadır. Peyzaj mimarımız ile iletişime geçerek hayallerinizi zaman kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Yazıyı Paylaş