Paylaş

Mimarlık Ofisleri Hizmetleri Neler?

Mimarlık Ofisleri Hizmetleri Neler?

Mimarlık Ofisleri Hizmetleri Neler?

Mimarlık ofisleri, proje sahiplerinin hayallerine kısa sürede kavuşabilmeleri adına hizmet sunmaktadır. Mimarlık ile ilgili her alanda hizmet verilir. Her müşterinin projesi birbirinden farklı ve özgün tasarımlarda yapılmaktadır. Ofis içinde yer alan hizmetler arasında iç mimari projeler, anahtar teslim uygulamalar, tadilat ve tamirat uygulamaları, dekorasyon uygulamaları, peyzaj mimarileri, dizayn uygulamaları yer almaktadır.

Ofisin bulunduğu konuma göre kapsadığı hizmetler değişiklik gösterebilmektedir. Özel ya da kamuya ait alanlar için hizmet alınabilmektedir. Yaşadığı evini tadilat ettirmek isteyenler, sıfırdan inşaat yapmak isteyenler, bahçe düzenlemeleri yaptırmak isteyenler mimarlık ofislerinden destek alabilirler. Mimari yapı fark etmeksizin sizler de zorlanmamak adına hizmet alabilirsiniz.

Mimarlık Ofisleri Hizmetleri Neler?
Mimarlık Ofisleri Hizmetleri Neler?

Mimarlık Ofisleri Hizmetleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Mimarlık ofisleri kapsamında yer alan hizmetler, geniş bütçeye uyumlu aralıklarda sunulmaktadır. Verilen hizmetlerin fiyatının belirlenebilmesi için bazı noktalar bulunur. Yapılan çalışmanın içeriğine göre fiyatlarda değişiklikler yaşanır. Ofisten alınan hizmetin sayısı arttıkça fiyatta da artış meydana gelir. Mimarlık ofisinin hizmetleri hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyenler için uygun aralıklardadır.

Mimarlık hizmeti için belirlenen bedele göre ücret ödemesi talep edilmektedir. Belirlenen yüzdenin üzeri geçilmeyeceği için müşteri mağduriyeti de ortadan kalkar. Çizim için 3D görsel yöntemi kullanılan projelerde fiyat farkı meydana gelebilir. Hazırlık, proje çizimi, malzeme seçimi, uygulama, tasarımlar, kontrol hizmetlerine bağlı olarak fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Uygun fiyatta hizmet almak her müşterinin isteklerindendir.

Mimarlık Ofisleri Proje Kadrosu

Alanında uzman eğitim almış ve tecrübe yapmış olan mimarlık çalışanları, ofislerin en önemli durumlarından biridir. Proje kadrosunun deneyimli olması yapılan çalışmanın başarı içinde devam etmesine katkı sunmaktadır. Kadro çalışanları içinde iç mimarlar, mühendisler, teknik çizimciler, teknikerler, danışmanlar, planlamacılar yer almaktadır. Özellikle iç mekan tasarımı için iç mimar önemli rol üstlenmektedir.

Mimarlık ofisleri proje kadrosu ile iç mekan estetiğinden dış mekan estetiğine kadar her nokta en ufak detayına kadar değerlendirilmektedir. Hizmetten kaliteli bir şekilde yararlanılabilmesi adına ofis çalışanları işlerini titizlik ve disiplin altında yapmaktadır. Decomes Mimarlık alanında eğitimini tamamlamış kadrosu ile sizlere hizmet sunar. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir mimarlık ofisi olarak yer almaktadır.

 

Yazıyı Paylaş