Paylaş

Alsancak Mimar

Alsancak Mimar

Alsancak Mimar

Alsancak mimar, özel ve ticari her alanda yapılar üzerinde çalışma hizmeti sunmaktadır. Ofis, ev, otel, mağaza, konut, AVM gibi alanlarda mimari gerektiren her konuda projeler sunar. Tasarımların oluşturulurken özgünlük ön planda yer alır. İzmir’in Alsancak bölgesinde hizmet veren mimarlık ofisleri çözüm odaklı çalışmalar yürütmektedir.

Mimarlık ve iç mimarlık hizmetlerinin yer aldığı ofislerde malzeme ve üretimden, tasarım ve görselliğe kadar geniş kapasitelidir. Mekanın modern görünüme kavuşabilmesi adına iç mimarlar son derece titiz çalışma sürdürürler. Her zaman müşterinin kriterleri ön plana alınarak müşteri odaklı projeler oluşturulur. Tasarımların özgün bir şekilde yapılabilmesi için son teknoloji çizim teknikleri kullanılmaktadır.

Alsancak Mimar
Alsancak Mimar

Alsancak Mimar Ofisleri İle İç Mekan Dizaynı

Alsancak mimar, günümüzde en sık yönettiği projeler kapsamında iç mekan dizaynları ilk sıralarda yer almaktadır. İç mekan dizaynında aydınlatma, mobilya, duvar rengi, dekorasyona kadar çok sayıda noktaya değinilmektedir. Tasarlanacak olan iç mekana uygun model ve renklerde mobilya tasarımları yapılmaktadır. İlk olarak duvar rengi seçilerek genel renge uyumlu mekan dizayn edilmektedir.

İç mimar tarafından yönetilen süreçte tasarımcıların da büyük katkısı vardır. Mekanın boyutu üzerinde hesaplamalar yapılarak uygun genişlikte mobilyaların tasarımı yapılır. Müşteri dekorasyon için mimar ofisinden hizmet almak istediğinde talep ettiği noktaların değerlendirmesi yapılır. Malzeme seçimi tamamen müşterinin isteğine ve bütçesine bağlı olarak yapılmaktadır.

Alsancak Mimar Ofislerinde Verilen Hizmetler

Mimar ofislerinde verilen hizmet kapsamı oldukça geniştir. Ön proje, kesin proje, uygulama projesi ve detaylar olarak ayrı bölümlerde çalışmalar yapılmaktadır. Ticari ve özel alanlar için hizmetler sunulabilmektedir. Verilen hizmetlerin içinde restorasyon çalışmaları, imar planlama, imar takibi, mimari proje çizimi, danışmanlık, bahçe dizaynı gibi hizmetler yer almaktadır. Mimarın başarı oranı verdiği hizmetler arttıkça orantılı olarak artar.

Alsancak mimar tarafından hizmet almak isteyen müşteriler, yaşam alanlarının estetik görünüme kavuşmasına şahit olabilirler. Sıfırdan inşaat ve tadilat için hizmet alınabilir. Projelerin tamamı profesyonel aşamalar altında ilerlemektedir. Büyük ya da küçük kapasiteli her alan için geniş hizmetler sunulmaktadır. Decomes Mimarlık ile sizler de yaşam alanlarınızı en güzel ve modern hayata uyumlu olacak şekilde yenileyebilirsiniz.

 

Yazıyı Paylaş