Paylaş

Hakkımızda

Hakkımızda

01

Decomes Mimarlık

İzmir Sizsiniz, İzmir Biziz..!

Sizlere uygun ve sizlere özgün tasarımlar istiyorsanız doğru yerdesiniz. Decomes Ailesine hoş geldiniz.

Decomes MİMARLIK Ailesi olarak yaşam alanlarına olan ihtiyaçları sanat ve teknoloji ile birleştirerek yaşamınızı güzelleştiriyoruz.

Çağı ve Teknolojiyi takip ediyoruz. Modern yaşamı dekore etmek için bilgi ve birikimli, yetkin çalışanlarımızla en iyiyi sunmayı amaçlıyoruz.

İlkeli, planlı, atılımcı iş anlayışımız, genç ve dinamik uzman kadromuz doğrultusunda verdiğimiz hizmetler ile sorunlara profesyonel bir bakış açısı kazandırıyoruz.

Decomes MİMARLIK Ailesi olarak amacımız, yaratıcı ve özgün bir mimari değer oluşturmak, öncelikli ilkemiz ise yaşam alanlarınızın kalitesi artırmak ve daha mutlu huzurlu ortamlar yaratmaktır.

Adımlarımız

02

Becerilerimiz

%

Tasarım

%

Proje

%

Uygulama

03
04

Google Yorumlarımız

05

İlkelerimiz Ve Dünya Görüşümüz

Decomes MİMARLIK TİC.LTD.ŞTİ. kurulumundan bugüne kadar hiç bir şekilde yarım bıraktığı veya zamanında teslim edemediği iş olmamıştır, bunun vermiş olduğu güven ve özgüven ile hareket etmenin gururunu ve onurunu yaşamaktayız.

1-

KURULUŞ VE İLKEMİZ

Decomes MİMARLIK;
Decomes Mimarlığın kuruluş ilkesi modern dünyanın gelişen estetik ve sanatsal tasarımlarını ülkemiz ve şehrimiz insanları ile buluşturmaktır. Bizler mimari süreçlerin alanlarında uzman, işlerinde tecrübeli ve liyakatlı ekipler tarafından yürütülmesi gerektiğini düşünüyoruz. Siz değerli müşterilerimizi kaliteli tasarım, ergonomik mekanlar ve huzur dolu yaşam alanları ile buluşturmayı ilke ediniyoruz. Yaşam alanlarınızı özelleştirdiğimiz bu zorlu ama bir o kadar da keyifli süreçte sizlerle birlikte hareket ederek ve yapılarımızın güvenliğini hizmet anlayışımızın merkezine alarak; kalite, temizlik, düzen anlayışımız ile hizmet etmeyi görev kabul ediyoruz. Hedefimiz müşterilerimiz ile tanışmamız ile başlayıp yapılarınızı teslim ettiğimiz süreç ve hatta teslim sonrası hizmet ve desteğimizle sizlerin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

2-

Misyonumuz ve Vizyonumuz

MİSYONUMUZ
Altyapı, kalite, güvenlik, temizlik, müşteri memnuniyeti, doğru uygulama, bizler için anahtar kelimelerdir. Ekiplerimiz müşterilerimiz ile buluştuğu andan itibaren yaşam alanlarında olmasını istediği değişiklik ve düzenlemelerin en doğru şekilde organize edilmesi için bu anahtar kelimeleri merkeze alırız ve müşterilerimizi bilgilendiririz. Bizler müşteri odaklı çalışmayı görev olarak görmekteyiz. Mimari uygulamalar birçok farklı dinamiği organize ederek, kullanıcılara en uygun ve doğru tasarımları oluşturmak ve bu tasarımları doğru teknikler ile uygulamak için vardır. Bizler bu süreci doğru kadrolar ve alanlarında uzman, genç, dinamik ve heyecanlı bir ekip ile bu hizmeti müşterilerimize sunmayı seviyoruz. Keşif sürecinden anahtar teslim aşamasına kadar müşterilerimiz ile birlikte hareket ederek estetik ve kaliteli yaşam alanları oluşturduğumuz bu sürecin sonrasında da oluşabilecek aksaklıklar ile ilgili müşterilerimize destek olmayı da görev kabul ediyoruz.

VİZYONUMUZ
Bizler Decomes ailesi olarak ülkemizin mimari anlayışının ve bu anlayışı uygulama şeklinin yanlış olduğunu düşünüyoruz. Türkiye’nin özgün bir mimari tarz çıkarması için yapılaşma ve dönüşüm süreçlerinin, alanlarında uzman kadrolara bırakılması gerektiği kanaatindeyiz. Bizler, bu yolda bu görevi üslenmekten gurur duyan genç ve dinamik bir ekip olarak şirketimizin Türkiye’nin öncüsü olması için tüm gücümüzle çalışmaktan keyif alıyoruz.
Mimarlık ve sanat iç içe olması gereken özel bir alandır. Bizler teknoloji ve sanatı birleştirerek yeni stiller, yeni tarzlar ve güvenli yaşam alanları oluşturmayı hedefliyoruz. Türkiye’nin oldukça deformasyona uğramış bu sektörünü yeniden şekillendirmek, vasıfsız ve yetkisiz kişileri bu sektörden uzaklaştırmak, halkımızı mimarlar ve mimari konusunda bilinçlendirerek bu konuda yeni nesil uzmanlar yetiştirmek için üzerimize düşen görevi yaparak, alanımızın genç öncüleri olmaktan gurur duyuyoruz..
Özel tasarım, sanatsal yaşam alanları, estetik mimari sizlerin de hakkı…

3-

İş Ahlakımız Ve Etiğimiz

Decomes MİMARLIK ailesi olarak, şirketi kurmadan da sürekli ahlaki ve ilkeli davranmaya çalıştık ve çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Bilinmesini isteriz ki, kesinlikle iş gücü ve işçi gücünün farkında olmak gerekir. Statü, mevki ve makam ayırmadan insanlara eşit yaklaşmış ve yeri geldiğinde şantiyelerimizde mutlu ve huzurlu olmayı tercih etmişizdir.

Piyasa’da bu kadar kendini beğenmiş ve Okullu Cahillerin olması yanısıra aslında birde Usta statüsünde kendini Mimarlarla veya İçmimarlarla eş değer gören insanların sayısı gittikçe artmaktadır. Evet belki ağır yazı evet belki küçümseyici bir eleştiri olarak görülebilir, ne yazık ki ülkemizde bunları her geçen gün görmekte ve üzülmekteyiz. Dolandırılan insanlar, yarım bırakılan işler.. Paranın tamamını alıp kaçan tipler, Mevcut…

Bilinmesini isteriz ki, Kimse kimeye koşulsuz şartsız güvene dayalı iş yaptırmamalı ve yaptığı iş kadar bedelini almalıdır.

Fikir , Tasarım, Proje ve Uygulama aşamlarını bu yüzden ve bilerek kontrollü bir biçimde oluşturmak ve düzenli nizamlı ve işini severek yapmanın verdiği mutluluğu yaşamaktayız.

Ne iş yaparsanız yapın, Ama İşinizi mutlaka Severek yapın.. Misyonuyla hareket etmekteyiz..
1- İşinizi severek yapın..
2- Fikir, Tasarım, Proje ve Uygulama adımlarını takip edin.
3- Şartsız, Koşulsuz Projeyi görmeden kimseye ödeme yapmayın..
4- Resmi bir şirket olup olmadığını kontrol edin, ve ofislerine çay, kahve içmeye gidin.
5- Bizleri sosyal medya’dan takip Edin..! 🙂