Paylaş

Alsancak Tadilat

Alsancak Tadilat

Alsancak Tadilat

Alsancak tadilat firmaları İzmir’in en favori ilçelerinden birisi olan Alsancak’ta birbirinden farklı ve güzel işlere imzalarını atmaktadır. Sahil şeridinde yer alan bu şirin semtimizde yüksek kat sayısına sahip olan binalara da rastlanmaktadır. Gerek iklim şartları gerekse uzun süreli kullanımlardan etkilenen binaların tadil edilmesiyle yepyeni görünüme sahip olan modern yaşam alanlarına kavuşacaksınız.

Dış cephede yapılacak olan tadilat ve mantolama çalışmalarıyla günümüze uygun düşecek hoş görüntüleri ve renkleri yakalayacaksınız. En güzel mimarilerin ortaya çıkmasını sağlayacaksınız. Dış cephe tadilat ve yalıtım çalışmalarıyla da binaların ömrünü uzatmış olacaksınız. Aynı zamanda enerji verimliliğine katkıda bulunacaksınız. İç alanlarda yapılacak olan tadilatlar sizlere konforlu, sağlıklı ve rahat mekanları sunacak. Tüm bu çalışmaların yapılması için Alsancak tadilat firması seçiminde dikkatli olmanız en iyi firmayla çalışmanız gerekir.

Alsancak Tadilat
Alsancak Tadilat

Eski ve Tarihi Binaların Tadilatı Nasıl Yapılır?

Alsancak ilçemizde normal binalar haricinde tarihi değere sahip olan yapılar da bulunur. Bunlarda yapılacak olan tadilatlar özel izin ve prosedürlere tabidir. Eski binaların restorasyon çalışmaları için belediyeye müracaat edilmesi gerekir. Tarihi bina statüsünde yer alan binalarda yapılacak olan tadilatlar Anıtlar Kurulunun özel izniyle gerçekleştirilir. Alsancak tadilat firmaları yapının tarihi değerine uygun olarak yapılacak çalışmalarda sizlere yardımcı olabilir.

Birinci derecede tarihi değere sahip olan binaların içinin ve dışının aynen korunması gerekir. Bina ikinci derecede tarihi eser konumunda ise, asıl halini bozmadan bazı değişiklikler yapılabilir. Üçüncü derecede yer alan ve tarihi değere sahip olan binaların restorasyon çalışmaları Anıtlar Kurulu izniyle gerçekleştirilir.

Villa ve Köşk Tadilatları Nasıl Yapılır?

Villa, köşk gibi konutlar oldukça geniş ve büyük yapılardır. Müstakil konut statüsünde olan bu yerlerde yapılacak olan tadilatlar farklı birçok işten oluşur. Dış cephenin yenilenmesi, bahçe ve peyzaj çalışmalarının yapılması, iç alanların daha fonksiyonel bir hale getirilmesiyle oldukça hoş görüntüleri yakalayabilirsiniz. Villanızın ya da köşkünüzün eskidiğini ve yıprandığını düşünüyorsanız Alsancak tadilat firması yardımı alarak en güzel görüntüleri oluşturabilirsiniz.

Böylelikle hem evinizin değeri artar hem de konforlu yaşam alanları elde edilir. En modern görüntüleri size sunan evlerin ortaya çıkmasında Decomes Mimarlık sizlere en iyi hizmeti sunacaktır. Mimar ve iç mimar desteği alarak profesyonel bir çalışmanın ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

 

Yazıyı Paylaş