Paylaş

Anahtar Teslim Daire Tadilatı Konusunda Bilmeniz Gerekenler

Anahtar Teslim Daire Tadilatı Konusunda Bilmeniz Gerekenler

Anahtar Teslim Daire Tadilatı Konusunda Bilmeniz Gerekenler

Anahtar teslim daire tadilatı yaptırarak evinize yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Özellikle eski yapılarda tadilat konusuna fazlasıyla önem verilmektedir. Günümüzde birçok kişi kullanılmış ve eski olan daireleri uygun fiyata alarak tadilat yaptırmakta günümüz modasına uygun görüntüler elde etmektedir. Böylelikle ekonomik bir kar da elde etmektedir. Çünkü yeni konutların fiyatları oldukça fazladır. Onun yerine eski daire alarak anahtar teslimi tadilat yaptırabilir ve evi yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Tadilat yaptırmak isteyen kişilerin bilmesi gereken birçok konu bulunur. Öncelikle çalışacağınız firmayı doğru seçmelisiniz. İsteklerinizi onlara anlatmalısınız. Firmanın tecrübelerinden faydalanarak fikir almanız gereken birçok konu olacaktır. Doğru ve kaliteli malzeme seçiminde bulunursanız uzun yılar sorun yaşamazsınız.

Anahtar Teslim Daire Tadilatı Konusunda Bilmeniz Gerekenler
Anahtar Teslim Daire Tadilatı Konusunda Bilmeniz Gerekenler

Anahtar Teslim Daire Tadilatı Nasıl Olur?

Eski bir ev aldıysanız içine taşınmadan önce tadilat yaptırmalısınız. Evin boş olması sizin için daha uygun olacaktır. Eğer içinde yaşadığınız evinizde tadilat yaptıracaksanız bütün eşyaları odanın ortasında toplamalı ve üzerlerini örtmelisiniz. Anahtar teslim daire tadilatı içerisinde en çok talep mutfak, banyo ve koridorlardır. Islak zeminlerin yer döşemelerinin değiştirilmesi, mutfak dolabının değişimi, vitrifiyelerin yenilenmesi farklı bir görünümü size sunacaktır.

Tadilatlar yukarıdan aşağıya doğru olmalıdır. Yani öncelikle tavanda yapılacak olan kutulama, stropiyer, led ışık uygulamaları yapılmalıdır. Sonrasında duvarlara geçilmeli düzleme, boya badana, duvar kağıdı uygulamaları yapılmalıdır. En son zemindeki değişiklikler yapılarak tadilat sonlandırılmalıdır. İşinde uzman olan firmalar sıralamaya ve planlamaya önem vermektedir.

 

Anahtar Teslim Daire Tadilatı Yaptırmak İsteyenler

Anahtar teslim daire tadilatı yaptırmaya karar verdiyseniz bu işte uzman firmayla çalışmanız hayalinizdeki eve ulaşmanızı sağlayacaktır. İstek ve dileklerinizi ilettiğinizde kaliteli işçilik ve iyi malzeme kullanımı yapan firmalar en iyi hizmeti size sunacaktır. Bizler profesyonel bir ekiple sizlere hizmet vermekteyiz. Her türlü tadilat işlerinizde firmamızın kaliteli hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Decomes Mimarlık olarak evinizin bitmiş görüntüsünü 3D çalışması olarak size sunabiliriz. Böylelikle daha işe başlamadan istediğiniz değişiklikler konusunda fikir sahibi olabileceksiniz. Tüm odalarda yapılacak olan birçok tadilatla evinizi baştan sona yenileyebilirsiniz. Hem daha kullanışlı hem de modern görünümde yeni evinize kavuşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Yazıyı Paylaş