Paylaş

Anahtar Teslimi İzmir Ev Tadilatı

Anahtar Teslimi İzmir Ev Tadilatı

Anahtar Teslimi İzmir Ev Tadilatı

İzmir ev tadilatı işlemleri sayesinde içinde yaşadığınız evlerin sıfırdan yapılmış gibi güzel görünmesine ne dersiniz? Evleriniz, zaman içinde sizinle birlikte yaşayarak, sizin gibi yaşlanır ve yıpranır. Bu yüzden özenli ve düzenli bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Eğer uzun yıllardır aynı evde yaşamaktaysanız, zamanla kapılarınız kapanmamaya ve musluklarınız akıtmaya başlar. Ayrıca dolaplarınız da dökülme eğilimi gösterir. Duvarlarınız eskir ve tesisat sisteminiz hasar alır.

Bu tarz sorunlarla karşı karşıya kaldığınızda yeni bir ev yaptırmak ya da almak çok maliyetli olacaktır. Ancak bütçe dostu olan anahtar teslim ev tadilatı hizmetleri sayesinde sıfırdan yaptırmış gibi harikulade görünen evlere sahip olabilirsiniz.

Anahtar Teslimi İzmir Ev Tadilatı
Anahtar Teslimi İzmir Ev Tadilatı

Ev Tadilatı Kapsamında Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Ev tadilatına başlamadan önce işin kalitesi, malzemelerin fiyatları, işin gidişatı gibi durumlar gözden geçirilir. Sonrasında İzmir ev tadilatı komple mi yoksa parça şeklinde mi yapılacak buna karar verilir. Netleştikten sonra ise artık süreç başlar. Eğer mutfak ve banyolarda bir değişim olacaksa öncelikle giderler kontrol edilir ve fayans, seramik döşemesi, tezgah montajı gibi köklü ve zorlu işler yapılır.

Ardından zemin işlemlerine geçiş yapılır. Zeminde tüm işler bittikten sonra yaşam alanında en çok kirlenen alanlardan biri olan duvarlara geçiş yapılır. Duvarları yıpranmış görüntüsünden kurtarmak için boya, badana, duvar kağıdı kaplama gibi işlemlere yer verilir. Kırılan, dökülen ve çatlayan alanlar da elbette en uygun malzeme ile doldurulur. Daha sonra detaylı aşamalara geçiş yapılır.

Ev Tadilatı Dekorasyonu Kapsar mı?

Tüm kaba ve zorlu İzmir ev tadilatı aşamaları tamamlandıktan sonra güzelliği ortaya çıkaracak olan detaylara bakılır. Bu detaylar arasında elbette öncelikle dekorasyon gelmektedir. Mobilyaların kullanım alanına yerleştirilecek olan ürünler ya da yapılacak olan çizimler ve boyamalara yer verilir. Daha keyifli yaşam alanları oluşturmak adına aydınlatma ve aksesuarların seçimleri yapılır.

Tüm bu aşamalarda ve seçimlerde müşteriler elbette sürece işbirlikçi bir şekilde dahil edilir. Decomes Mimarlık firması olarak bizler de her aşamada müşterilerimiz ile yoğun bir iş birliği içerisinde çalışmakta ve onlara tadilat sonucunda çok daha yaşanılır alanlar sunmaktayız. Firmamızla iletişime geçerek tadilat konusunda bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Yazıyı Paylaş