Paylaş

Balçova Anahtar Teslim Proje

Balçova Anahtar Teslim Proje

Balçova Anahtar Teslim Proje

Balçova anahtar teslim proje yeni bina inşaatlarında söz konusu olabilirken tadilat ve dekorasyon yapılacak olan yerlerin projelendirilmesi olarak da değerlendirilir. Şöyle ki Balçova ilçesinde yer alan arsa ve araziler üzerine farklı konutlar yapılır. Bunların bazıları bireysel şahısların kendileri için yaptırdığı konutlardır. Bazıları ise ticari kurum ve kuruluşlar tarafından yapılan büyük kapsamlı inşaatlardır. Her iki türde de proje aşaması oldukça önemli bir konudur.

Bölgenin imar durumuna uygun olarak hareket edilmesi önemlidir. Bu konuda belediyelerin size sunduğu imar yönetmeliği geçerli olur. Arsa üzerine kaç katlı bina yapılması gerektiği, ayrık ya da bitişik nizama uyulması, ön- yan- arka kısımlarda bırakılacak bahçe payları gibi önemli ayrıntılar imar mevzuatına uygun olmalıdır. Arsa üzerine çizilecek olan projelerde tüm bu ayrıntılara dikkat edilir.

 

Balçova Anahtar Teslim Konut Projesi

Birçok kişi sadece kendisine ait olan müstakil evlerde oturmak ister. Bunun için de arsa alarak bir ya da birkaç katlı villa yaptırma hayalini kurar. Böyle düşünenler çizilecek olan projenin hayallerine uygun olmasını da ister. Mimar yardımı alarak size uygun olan projenin çizilmesini sağlayabilirsiniz. Salonunuzun, mutfağınızın, yatak odanızın kaç metre kare olmasını istediğinizi mimara iletebilirsiniz. Alt katta hangi odaların olmasına üst katta nasıl alanlara sahip olmak istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz.

Balçova anahtar teslim proje çizen mimarlar hem imar yönetmeliğine uygun olarak hareket edecek hem de sizin isteklerinize uygun düşecek olan projeyi size sunacaktır. Projenin belediyeye sunulması, onaydan geçmesi ve inşaata başlamanız birkaç aylık zaman sürecine tekamül eder.

 

Balçova Anahtar Teslim İş Yeri Projesi

Yeni yapılacak olan iş merkezlerinin projeleri oldukça detaylıdır. Tek bir iş yerinden başka yan yana ya da üst üste konumlanan iş yerlerinin yapılması da söz konusudur. İş yerlerinin büyüklüğü hangi sektörlere hitap edeceğine göre değişir. Mesela mobilya ve beyaz eşyaların satılacağı iş yerleri büyük ve çok katlı olabilir. Ama kuaför, berber, takı, telefon ve aksesuar satışlarının yapılacağı iş yerleri daha küçük olur.

Balçova anahtar teslim proje çizen mimarlar ve mimarlık ofisleri kişilerin amacına uygun olan projeleri şekillendirir. Elektrik projesi, tesisat projesi, statik proje, mimari proje gibi farklı dallarda size hizmet sunan firmalar işlerinizi kolaylaştırır. Decomes Mimarlık bünyesinde çalışan mimarlar istenilen ve talepte bulunulan tüm projelerinizi imar durumuna uygun olarak çizer ve size sunar.

 

Yazıyı Paylaş