Paylaş

Balçova Anahtar Teslim Tadilat

Balçova Anahtar Teslim Tadilat

Balçova Anahtar Teslim Tadilat

Balçova anahtar teslim tadilat konusunda hizmet alacak olan kişiler işinde deneyimli olan firma araştırması içine girmektedir. Tadilat firmaları İzmir’in Balçova ilçesinde oldukça fazladır. Ev ya da iş yerlerinde yaptıkları tadilatlarla dikkat çeker. Eskimiş yapıların daha güzel görünmesi için yapılan tadilatlar uzun ömürlü de olmaktadır. Binaların kullanım ömürlerini düşünürsek, yapılacak olan onarım çalışmalarıyla bu ömrü artırabiliriz. Kendi haline bırakırsak zaman içinde bina daha da eskir ve içinde yaşam sürülmez bir hal alır.

Anahtar teslimi dediğimiz tadilatlarda iç ve dış alanların yenilenmesi söz konusudur. Eğer apartman dairesinde oturuyorsanız sadece iç alanlarınızda değişiklik yaptırabilirsiniz. Apartmanların dış alanları ve dış cephelerinde yapılacak olan tadilatlar ise daire sakinlerinin onayıyla gerçekleşir. Özel mülklerde durum böyle değildir. Köşk, yazlık, villa gibi yerler için hem iç hem dış tadilatlar yapılır.

Yazlıklarınızda Anahtar Teslim Tadilatlar

Deniz kenarında ve doğa içinde yer alan yazlıklar senenin bazı aylarında kısa süreli kullanılır. Havanın nemli ve rutubetli olmasından dolayı da dış cephelerde kabarma ve solma olabilir. Ayrıca yağmur ve kar gibi olumsuzluklar çatıdan yazlığınızın su almasına neden olabilir. Birkaç ay yazlığınıza uğramadığınızda birçok işin sizi beklediğini görürsünüz. Balçova anahtar teslim tadilat firmaları yazlıklarınızın hem iç hem de dışında onarım çalışmaları yaparak yapının yeni inşa edilmiş bir ev havası içinde olmasını sağlar.

Çatının onarılması, teras ve balkon gibi açık alanların yalıtılması, dış cephenin izole edilerek boyanması güzel bir görünümle birlikte konforlu yaşam alanlarını size sunacaktır. Bahçede yapılacak olan peyzaj tasarımlarıyla mükemmel alanlara sahip olacaksınız. İç bölümlerde ise zevkinize uygun olan tasarımlar sizlere sunulur.

Villanızda Anahtar Teslim Tadilatlar

Gösterişli ve oldukça büyük olan villalar eskidiğinde kötü görüntüleri ortaya çıkarır. Birkaç kattan oluştuğu için de her katında yapılması gereken birçok iş de bulunur. Eksiklerin tespit edilmesi ve giderilmesi yönünde çalışmalar başlatan Balçova anahtar teslim tadilat firmaları yıpranan villanızda en güzel görselleri size sunacaktır.

Yazlık ve villa gibi kapsamlı olan tadilatların işin ehli kişiler tarafından yapılması gerekir. Tesisat işçilikleri, çatı onarımları, dış cephe çalışmaları, duvar işçiliği, fayans ve laminant çalışmaları, elektrik aydınlatma gibi işçiliklerin tek bir firma tarafından size sunulması işleri kolaylaştırır. Tüm bu işlerde uzman olan Decomes Mimarlık alanında profesyonel olan kişilerle çalışmalarını sürdürmektedir. Anahtar teslim tadilatların projelendirilmesi, size iç mimar desteği sunulması ve peyzaj mimarlarından faydalanmanız firmamız tarafından size sunulur.

 

Yazıyı Paylaş