Paylaş

Bornova Tadilat

Bornova Tadilat

Bornova Tadilat

Bornova tadilat firmaları eskiyen, kötü görüntüleri sergileyen ve sağlıksız ortamları sunan tüm yaşam alanlarını yenileyerek modern bir hale getirmektedir. Tadilat denilince ilk olarak akıllara yenileme işlemi gelir. Bunun için de eskimiş olan tüm ürünlerin sökülmesi, kırılması ve değiştirilmesi gerekir. Mesela uzun yıllar önce yapılmış olan kapılar kötü görsellikleri size sunacaktır. Halbuki günümüzde birbirinden güzel ve şık kapı modelleri evinize şıklık katar.

Yer taşlarınız kırıldı eskidi ve deforme olduysa onların sökülüp en güzel görüntüleri size sunan taş modelleri araştırması içine girebilirsiniz. Yer karoları, seramikleri, mermerleri ve laminantları farklı renk ve görsellikleriyle ortamın havasını değiştirecektir. Duvar boyalarının kirlenmesi kötü görüntüleri oluşturur. Günümüzde leke tutmayan, nefes alabilen ve uzun ömürlü olan boyalar tercih edilmektedir. Tüm bu konular için tadilat firmaları desteği almanız gerekir.

Mutfak ve Banyo Tadilatları

Ev tadilatları içinde en çok mutfak ve banyoların tadil edildiğine rastlanır. Bu alanlar en çok kullanılan ıslak zeminlerdir ve çok çabuk yıpranır. Bornova tadilat firmaları mutfaklarda dolapları değiştirerek günümüz tasarımlarına uygun olan fonksiyonel mutfakları size sunacaktır. Mutfak dolabına uygun olan yer karoları ve duvar rengi tercihiyle en güzel mutfağa sahip olacaksınız.

Banyolarda bulunan duşa kabin, klozet, lavabo gibi vitrifiyeler zaman içinde eskir, lekelenir, matlaşır ve kötü bir hal alır. Aynı zamanda tesisat sorunları da yaşanıyor olabilir. Bu durum alt kat komşunuzun banyosunu da olumsuz etkiler. Su tesisatının yenilenmesi ve tüm vitrifiye ürünlerinin değiştirilmesiyle en güzel banyolar evinizin en gözde alanı haline gelebilir.

Salon ve Oda Tadilatları

Salonlarınız hem ailece vakit geçirdiğiniz hem de misafirlerinizi ağırladığınız yerlerdir. Mobilyalarınıza uygun olan yer döşemeleri ve duvar renkleriyle oldukça güzel bir hal alacaktır. Salonunuzda yapılacak olan tadilatlar tavandan duvara ve yere kadar tüm değişiklikleri kapsar. Böylece modern hale gelmiş olan salonunuzda en güzel zamanları geçirebilirsiniz.

Çocuk odası, yatak odası ve oturma odası gibi alanlarda da en güzel görüntüleri Bornova tadilat firmaları size sunacaktır. İsterseniz kısmi isterseniz komple olan tadilatlardan faydalanarak modern ve şık yaşam alanlarına ulaşacaksınız. Böylece hem evinizin değeri artacak hem de konforlu alanlar ortaya çıkmış olacak. Size örnek verdiğimiz tüm tadilat çalışmaları Decomes Mimarlık tarafından yapılmaktadır. Bornova’da bulunan herkes firmanın kaliteli hizmetlerinden faydalanarak en güzel konutlara sahip olabilir.

 

Yazıyı Paylaş