Paylaş

Bostanlı Anahtar Teslim Tadilat

Bostanlı Anahtar Teslim Tadilat

Bostanlı Anahtar Teslim Tadilat

Bostanlı anahtar teslim tadilat işleri uzun bir süreci alsa da ev ya da iş yerinin baştan sona yenilenmesini sağlar. Müstakil konutlar ya da apartman daireleri anahtar teslimi tadilatlarla adeta baştan dizayn edilir. Tadilat sonrasında eskisinden eser kalmayan bir görüntüyle karşılaşırsınız. Tabi ki bu zevki yaşamak için tadilat firmasında doğru karar kılmalı ve hayalinize uygun bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlamalısınız.

Bostanlı Anahtar Teslim Tadilat
Bostanlı Anahtar Teslim Tadilat

Yanlış karar verilecek firma tercihi sizi hayal kırıklığına uğratır. Kalitesiz malzeme kullanımı dekorasyon ürünlerinin hemen yıpranmasına neden olur. Kötü işçilikler zamanla kendini gösterir ve alınan hizmetten memnuniyetsiz kalmanıza neden olur. Bu durum hem zaman hem de para kaybı demektir. Halbuki anahtar teslimi olan tadilatlardan sonra gösterişli, modern ve kullanışlı alanlara sahip olmanız gerekir.

Anahtar Teslim Tadilat Neleri Kapsar?

Anahtar teslim tadilat denilince birçok farklı işten ve farklı işçilikten bahsetmemiz doğru olur. Tadilat yapacak olan firmanın da bünyesinde ustalık alanı değişik olan birçok kişi çalıştırması gerekir. Bostanlı anahtar teslim tadilat firmasının yapacağı işler şunlardır:

  • Tesisat sorunlarının giderilmesi için yeni tesisatların döşenmesi
  • Duvarlardaki nemlenme problemlerinin giderilmesi
  • Boya, badana, duvar kağıdı işleri
  • Duvarlarda düzleme, saten, alçı işleri
  • Yer zemin taşlarının değiştirilmesi
  • Lavabo, küvet, klozet, mutfak dolabı, vestiyer değişikliği
  • Yere şap dökülmesi kaplama malzemelerinin kullanılması
  • Tavanlarda kutulama, spot aydınlatma ve led ışık uygulamaları
  • Çelik kapı ve oda kapılarının değişimi
  • Pencere ve camların yenilenmesi

Anahtar Teslim Tadilat Ne Kadar Sürer?

Tadilat öncesinde tüm işlerin listelenmesi gerekir. Konutların iç bölümlerinde yapılacak olan tadilatlar haricinde müstakil konutların bahçe ve dış cephelerinde de tadilatlar yapılır. Binanın dış görüntüsünü değiştirecek olan tadilatlarda belediyeden ruhsat almak gerekir. İç kısımlarda ruhsata gerek yoktur. Tadilat süresi yapılacak olan işlerin toplamına göre farklılaşır. Bostanlı anahtar teslim tadilat yapan firmalar öncelikle sizinle sözleşme yapacaktır. Bu sözleşmede yapılacak olan işlerin listesi yer alırken, fiyat ve tadilat süresine de değinilecektir.

Tadilatlarınızın hem kısa sürede yapılması hem de iyi bir hizmet alınması için Decomes Mimarlık ile çalışabilirsiniz. Alanında uzman olan personellerle iş birliği yapmanız yaşam sürdüğünüz mekanların şık, gösterişli ve kullanışlı olmasını sağlayacaktır.

 

 

Yazıyı Paylaş