Paylaş

İzmir Anahtar Teslim Villa Tadilatı Ne Demek

İzmir Anahtar Teslim Villa Tadilatı Ne Demek

İzmir Anahtar Teslim Villa Tadilatı Ne Demek

İzmir anahtar teslim villa tadilatı için İzmir’in en iyi firmaları ile çalışmalısınız. Kaliteli ve güvenilir hizmetin öncüsü olan firmalar villa içindeki gerekli tadilatları yaparak anahtar teslimi işler yapmaktadır. Sorunsuz bir şekilde uzun yıllar oturabileceğiniz villanızda uzman mimar ve mühendisler değerlendirmeler yaparak taslak çıkartmaktadır. Hatta villanızı teslim almadan önce ekibin çizdiği projeyi 3 boyutlu şeklinde görerek villanızın en son alacağı hal şeklinde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Alacağınız hizmetten son derece memnun kalacaksınız. Villanızın iç ve dış cephe dekorasyonları, tadilat işlemleri, boya ve dekorasyon gibi işlemler kaliteli malzemelerin yanı sıra profesyonel kişiler tarafından yapıldığı için alacağınız sonuçlar sizi mutlu edecektir.

İzmir Anahtar Teslim Villa Tadilatı Ne Demek
İzmir Anahtar Teslim Villa Tadilatı Ne Demek

İzmir Anahtar Teslim Villa Tadilatı Hizmetleri

İzmir anahtar teslim villa tadilatı hizmetleri villanın hem iç mimarisine hem de dış cephe mimarisine yöneliktir. Pek çok insan yaşadığı alanda mutlu olmak ister. Bu nedenle yeni değişikliklere her zaman açıktır. Yeni inşa edilen villa ya da oturduğunuz villa için dekorasyon talebinde bulunabilirsiniz. Sadece isteklerinizi belirtmeniz yeterlidir.

Villanızda sadece bir bölgeyi dekore etmek isteyebileceğiniz gibi villanın tamamında da değişikliğe gidebilirsiniz. Kullanmadığınız alan ya da odaları daha da genişletmek adına ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Duvar boya, duvar kağıdı uygulama, duvar bölme, villa içi uygun aydınlatma, eşyaların renk uyumu ve daha geniş bir alan oluşturulması için uygun yerlere yerleştirilmesi, fayans döşeme gibi iç mimari hizmetlerimizin yanı sıra dış cephe mantolama, dış cephe boyama gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 

İzmir Anahtar Teslim Villa Tadilatı Fiyatları

İzmir anahtar teslim villa tadilatı fiyatları da her bütçeye uygun olarak belirlenmektedir. Yaptırmak istediğiniz işleme göre fiyatlar değişebilir. Salon, mutfak, banyo ya da yatak odanızı yenileterek daha estetik görünüşe sahip bir villada oturabilirsiniz. En kısa sürede anahtar teslimi yapılmaktadır.

Anahtar teslim süresi her ne kadar yapılacak işleme, malzemenin temin edilme süresine göre değişiklik gösterse de Decomes Mimarlık firması müşterilerini asla mağdur etmemekte ve kaliteli bir hizmet sunarak belirtilen sürede kişilerin evlerine geçmesini sağlamaktadır.

 

Yazıyı Paylaş