Paylaş

İzmir Dekorasyon Hizmeti ile Sıfırdan Farksız Evler

İzmir Dekorasyon Hizmeti ile Sıfırdan Farksız Evler

İzmir Dekorasyon Hizmeti ile Sıfırdan Farksız Evler

İçinde yaşamış olduğunuz evleriniz yıpranmış ve eskimiş olabilir. Bu durum hem bakımsız evlerde yaşamanıza hem de görüntünün kötü olmasına neden olmaktadır. İzmir dekorasyon firmalarından yardım alarak sıfırdan farklı olmayan yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Dış cephenin yenilenmesiyle ısı ve ses yalıtımını sağlayabileceğiniz gibi güzel bir görsellik de elde edersiniz. Neticede modern bir görüntüye sahip olan binalar en iyi atmosferi de şehirlere sunmaktadır.

İç mekanlarda yapılan birçok tadilat ve dekorasyon önerileri bulunmaktadır. Bunlardan bazılarının yapılması eskimiş binalar için şarttır. Özellikle elektrik ve su tesisatlarının yenilenmesi evinizde güven içinde yaşamanızı sağlar. Eskimiş elektrik kabloları hayati tehlikeleri ortaya çıkarabilir. Su tesisatının eski olması ise su kaçağı yaşama sıkıntısıyla birlikte büyük sorunları size yaşatır. Bunlar mecburen yapılması gereken çalışmalar içinde yer alır.

İzmir Dekorasyon Hizmeti ile Sıfırdan Farksız Evler
İzmir Dekorasyon Hizmeti ile Sıfırdan Farksız Evler

İzmir Dekorasyon Hizmetiyle Dış Cephe Tasarımları

Eski binaların dış cephelerinde sıva çatlakları, boya renginin solması, kararmalar, küflenmeler ve yalıtım sorunları sıklıkla görülür. Tüm bu sorunların onarılması mümkündür. Hatta güçlendirme çalışmalarını yaptırmak için de harekete geçebilirsiniz. Deprem yönetmeliğine göre yapılmayan evlerin güçlendirilme yapılması gerekir. Kolon ve kirişlerin güçlendirilmesi İzmir dekorasyon firmaları tarafından mümkündür. Kişilerin kendi keyfiyetlerine göre bina güçlendirme yapmak istemeleri söz konusu değildir. Bu konuda gerekli araştırmalar yapılmalı ve mahkeme kararıyla işe başlanmalıdır.

Dış cephenin mantolanması, fileli sıva çalışmaları, boyanması ve modern bir görüntüye kavuşturulması için işinde uzmanlaşmış firmalarla çalışmak hem garantili bir hizmeti hem de memnuniyeti size sunacaktır.

İzmir Dekorasyon Hizmetiyle İç Mekan Tasarımları

İç cephelerde yenilenmesi gereken birçok alanlar bulunmaktadır. Daha konforlu ve işlevsel alanlara kavuşmak isteyenler oda genişletme, balkonu değerlendirme, terası kapatma, evdeki vitrifiyelerin değişmesi, dolapların yapılması, yer zeminlerindeki değişiklikler gibi işlerin yapılmasına ihtiyaç duyarlar. İzmir dekorasyon firmaları sizin isteklerinize yönelik olarak tüm iç mekan dekorasyonlarını yapacaktır.

Decomes Mimarlık olarak hem evlerinizin dış cephelerinde hem de iç bölümlerde yaptırmak istediğiniz farklılıklar için profesyonel bir hizmeti size sunmaktayız. Bünyemizde çalışan iç mimar, mimar, inşaat mühendisi gibi ekibimiz işinde oldukça deneyimlidir.  Yapılacak olan tüm çalışmalardan sonra evinizin sıfırdan farklı olmadığını görecek ve değerini de artırabileceksiniz.

Yazıyı Paylaş