Paylaş

İzmir Dekorasyon Tarafından Verilen Hizmetler

İzmir Dekorasyon Tarafından Verilen Hizmetler

İzmir Dekorasyon Tarafından Verilen Hizmetler

İzmir dekorasyon tarafından verilen hizmetler İş yeri, otel, kafe, restaurant, hastane, okul, fabrika, kütüphane, ofis, büro ve diğer işletmeler için dekorasyon hizmetleridir. İç mekanları yenilemek, yeniden yapılandırmak, kısmi veya komple işlev değişikliği hizmetleri sunulur.

Dekorasyon firmaları, iş yerinin dışında konutlar için; salon, mutfak, banyo, ebeveyn odalı banyolar, çocuk odaları, misafir odası, yatak odası, ortak kullanım alanları, giriş antre, balkon ve teras tasarımı gibi diğer birimler için projelendirme 3 boyutlu çizimler ve dekorasyon tasarımları üretir.

İzmir Dekorasyon Tarafından Verilen Hizmetler
İzmir Dekorasyon Tarafından Verilen Hizmetler

İzmir’de Dekorasyon Firmaları Hangi Hizmetleri Sunar?

İzmir dekorasyon firmaları banyo ve mutfak ürünleri, oturma ve yaşamsal aktivite mekanlarının tasarım ürünleri, uyuma alanları üniteleri, çocuk odaları ekipmanları tasarım ve uygulama hizmeti sunar. Bunun yanı sıra aydınlatma tasarımı plastik sanatlar ürünleri, cam duvar panoları kaplama çeşitleri gibi bezeme ve süslemeye yönelik de hizmetler sunmaktadır.

İzmir dekorasyon firmaları zemin ve duvar yalıtımı, cam ve ısı yalıtımı, mantolama, çatı ve tavan ısı su yalıtımı, ses yalıtımı, mutfak cephe ve tezgah tasarımları, döşeme ve kaplamalar, mobilya seçimi ve uygulama, aydınlatma tasarımları, banyo ve nem su geçirmezlik ürünleri, oturma alanları, çalışma alanları, büro ofis tasarımı, kitaplık tasarımları gibi hizmetler verir.

İzmir İç Dekorasyon Firmaları ve İzmir Tadilat Dekorasyon Hizmetleri

İzmir dekorasyon ve tadilat hizmetleri, mantolama, ısı yalıtımı, fileli sıva, dış cephe boyaması, anahtar teslim tadilat, iç mimari projeler ve mimari projelerdir. İş ve profesyonel yaşamda gündelik ev yaşamına uygun konforlu işlevsel ve estetik ürünlerin üst düzeyde olduğu ışık tasarımı iç dekorasyonu yatay ve düşey sabit veya modüler ürünlerle genel olarak bütünlük ahenk ve huzur dolu ortamlar yaratılır.

Mimarlık firmaları seçiminde zamanında teslimat kaliteli ve uygun fiyatlı malzeme seçimi önemlidir. Dayanıklı, sağlam ürünler estetik ve sanatsal zevke hitap eden tasarımlar tecrübeli ekipten oluşan kişilerden oluşmalıdır. Pek çok işletmeye, konuta referansı bulunan ve tavsiye edilen şirketler seçilmelidir. Decomes Mimarlık, İzmir’de iç dekorasyon firmaları arasında tecrübeli ekibi ve yüksek disiplinli iş anlayışı ile ferah aynı zamanda dayanıklı mekânlar yaratmaya devam ediyor. Bilgi için arayınız.

Yazıyı Paylaş