Paylaş

İzmir Dekorasyon

İzmir Dekorasyon

 İzmir Dekorasyon

İzmir dekorasyon evini, iş yerini, ofisini yenilemek, yeniden yapılandırmak isteyenler için uygun hizmetler sunar. Binaların dış kabuğu, esas taşıyıcı ve yanal elemanlarının kullanım süresi devam etmekte olsa bile, yaşam alanlarında iç mimaride zamanla yıpranmışlık, eskime, dökülmeler, bozulmalar olmaktadır. Gerek bu tip tadilat işleri gerekse kişilerin zevklerindeki değişiklikler, yaşam tarzlarındaki ve alışkanlıklarındaki değişiklikler dekorasyon konusunda farklı arayışlar içerisine girmeye sebep olur.

Mekanlar, içinde yaşayan insanların ihtiyaçlarına cevap verdiği oranda yaşayan dinamik bir hal alırlar. Nasıl ki İzmir’de iyi dekorasyon firmaları ile çalışılmış bir kafede müşteriler saatlerce vakit geçirmek istiyorsa, iyi dekore edilmiş ve iyi mimarlık firmaları ile çalışılmış bir evde, hane halkının saatlerce hiç sıkılıp bıkmadan içinde huzurla vakit geçirmek ister.

İzmir Dekorasyon
İzmir Dekorasyon

Dekorasyon Mağazaları

İzmir’deki  dekorasyon mağazaları günümüzün teknolojisi ile birlikte sanatsal ve sezgisel tasarımlar yaratarak mekanın içinde yaşayanları üst düzey bir mutluluğa eriştirmeyi hedeflemektedir. İzmir dekorasyon, iyi tasarım ve iyi inşa etmeyi bir arada sunan hizmetlerdir. Kullanılan malzemenin estetik olması kadar başka bir önemli konu da sağlam dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır.

Dekorasyon firmalarında dikkat edilmesi gereken unsur; firmanın çalışma şekli, taahhüt edilen zamanda teslimatın gerçekleşmesi, kaliteli malzeme kullanımı, bütçe planlaması, sağlam ve temiz işçilik çıkartmak ayrıca estetik ve sanatsal nitelikleri ile tatmin edici nitelikte olmasıdır. Ev dekorasyonu, kafe dekorasyonu, bir fabrika binası, otel veya ofislerin dekorasyonu, kişilerle yapılan mülakatlar sonucunda  hizmeti verecek şekilde tasarımı oluşturulur.

 

Dekorasyon Markaları

İzmir dekorasyon markaları içinde öne çıkmış olanlar bir filozof gibi düşünerek her kişi için en uygun fikir ve tasarımları üreten markalardır. Bu tasarımlar yapılırken yüzey malzemeleri, taşıyıcı sistemler, yüzeyin biçimleri, endüstriyel standartlar, tesisatın durumu, malzeme seçimi gibi konular ön plana çıkar.

dekorasyon markaları denilince mekanın içindeki tüm tesisatlardan iklimlendirmeye kadar, yalıtım amaçlı veya dekoratif taş tuğla kaplamalarından zemin ve duvarların tasarımından aydınlatma sistemine kadar tüm detaylarda profesyonel yaklaşım sergileyen markalar akla gelir. Decomes Mimarlık ferah, geniş, iç açıcı mekanlar yaratarak tecrübeli ekibi ile birlikte kişilerin ihtiyacına yönelik bir dekorasyon hizmeti sunmaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Yazıyı Paylaş