Paylaş

İzmir İç Mimar Avantajları

İzmir İç Mimar Avantajları

İzmir İç Mimar Avantajları

İzmir iç mimar avantajları yaşadığınız mekanlara farklılık katacaktır. Eviniz ya da iş yeriniz modern bir görünüme sahip olmayabilir. Özellikle eski yapılar birçok bakımdan sizin beklentilerinizi karşılamaz. Kötü bir görünüme sahip olan yerlerde yaşama isteği olmayanlar iç mimarlık hizmetinden faydalanarak buraların hem nezih hem de ferah olmasını sağlayabilir. Yeni dizayndan sonra gördüklerinize siz bile inanamayacaksınız.

İzmir İç Mimar Avantajları
İzmir İç Mimar Avantajları

İnşaatların yapım ve oluşum süreçlerinde dış ve iç mekanlara önem verilir. Tüm işlerin belli bir plan dahilinde olması gerekir. Dış mekanlarda sadece cephe giydirmeleri ve dış cephe kaplama uygulaması yeterli olabilir. Boya badana işlemiyle de belli bir görsellik oluşturabilirsiniz. Ama binanın iç mekanlarını restore etmek o kadar basit değildir. Farklı kalemlerden oluşan bir süreç sizi beklemektedir.

İç Mimari Projesi Oluşturma

Eğer yaşadığınız ortamda farklı bir tarz elde etmek isterseniz profesyonel bir firmayla çalışmanız gerekir. Alanın metre karesi, ne için kullanılacağı, ortamda bulunan eşyalar gibi faktörler düşünülerek iç mimarinin yapılması gerekir. Elektrik ve su tesisatlarındaki durum da incelenir. Göze çarpan aksaklıklar ve tehlikeli durumlar varsa elektrik ve su projelerinin oluşturulması gerekebilir. İzmir iç mimar hizmetinden faydalanmak birçok konuda kişilere kolaylık sağlar. İç mimari ile hem tadilat hem de mekan güzelliğini ortaya çıkaracak işçilikler yapılacaktır.

Evinizde iç mimarlık hizmetleri alırsanız her odanızın farklı bir ambiyansta olmasını sağlayabilirsiniz. Mesela salon ve yatak odanızın spotlarla ışıklandırılması ve kutulama o odalarda farklı güzelliklerin ortaya çıkmasını sağlar. Mutfakta yapacağınız led aydınlatma ve mutfak dolabı aydınlatmaları ile daha şık görüntü elde edebilirsiniz. Hol ve koridorda kullanılacak duvar kağıtları o alanları daha geniş ve ferah gösterebilir.

 

Decomes Mimarlık ile Şık İç Mekanlar

İç mekanlarınızı güzelleştirmek için sizlere hizmet veren firmamız kendi deneyimlerini sizlere sunarak ve sizin fikirlerinize de önem vererek şık ortamlar elde etmektedir. Tavandan döşemeye kadar bütün ayrıntılar incelenir ve projelendirilir. Elektrik ve tesisat planları da değerlendirilerek aksaklıklar giderilir. İşin bitmiş hali de sizlere üç boyutlu olarak sunulur. İzmir iç mimar arayışı içine girdiyseniz Decomes Mimarlık ile çalışmanızı ve hayalini kurduğunuz ortamlara ulaşmanızı tavsiye ederiz.

 

 

 

Yazıyı Paylaş