Paylaş

İzmir İç Mimarlık Ve Tarihi Bina Yenileme

İzmir İç Mimarlık Ve Tarihi Bina Yenileme

İzmir İç Mimarlık Ve Tarihi Bina Yenileme

İzmir iç mimarlık söz konusu olduğunda gerekli olan tüm desteği ve hizmeti alabilme şansına sahipsiniz. Sizin için önemini kaybetmeyen yerlerin eski görünümünü kazanabilmesi için ufak tefek dokunuşlara ihtiyaç duyduğu zamanlar olmuştur. Böyle zamanlarda özellikle tarihi bina tarzı yerleri yapılan yenilemelerle oluşan yapıyı korumaya özen gösterilebilmektedir. Yapılacak çalışmalar sonrası sağlıklı ve daha iyi bir görünüme sahip olacağından bu görüntü sizi de mutlu edecektir.

İzmir İç Mimarlık Ve Tarihi Bina Yenileme
İzmir İç Mimarlık Ve Tarihi Bina Yenileme

Bu tür çalışmalar özellikle iyi bir mimarlık firması ile anlaşılarak yapılmalıdır. Tarihi yapılar özellikle hassaslık ve dikkat istemektedir. Bu binalar yenilendikten sonra değerinden ve hissiyatından hiçbir şey kaybetmeden daha sağlam bir şekilde sizinle buluşacaktır. Yenileme aşamasında özellikle sizinle de fikir birliğine gidip istekleriniz doğrultusunda ilerlenecektir. Restorasyon adı verilen tarihi binaların yenilenmesi için Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulundan onay almak gerekir. Anıtlar Kurulu izniyle yenileme yapılmalıdır.

 

İzmir İç Mimarlık Ve Tarihi Bina Yenileme Hizmetleri

Özellikle müşterinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda mekanın gereksinimlerine yönelik tüm ayrıntılar incelenir ve yapıya uygun yenileme çalışmalarına başlanır. İzmir iç mimarlık profesyonel ekibi ve titizlik ile sürdürdüğü çalışmaları ile sizi fazlasıyla memnun edecektir. Bina yenilemelerinde binanın gereksinimleri doğrultusunda nelerin yapılabileceği kararlaştırılır. Yapının birinci ya da ikinci derecede tarih eser olup olmadığı araştırılır. Gerekli prosedürlerin yapılması ve önlemlerin alınması içinde uzman mimar ve mühendisler tarafından yapılmalıdır.

Böylelikle yapılan çalışmalar etkili, kanuna uygun ve kalıcı bir şekilde olacaktır. Bu yenilemeler bazen ufak çaplı ya da daha genel olarak yapılabilmektedir. Yapacağımız çalışmalardan fazlasıyla keyif alacaksınız ve sonucu sizi tatmin edecektir. Yapılacak olan bu yenileme çalışmaları tarihi binaların yapısını ve maneviyatını zedelemeyecek şekilde olacaktır.

 

İzmir İç Mimarlık Faydaları

Oldukça kapsamlı çalışmalar yapıp mekanlarınızı en iyi şekilde restore edebilecek İzmir iç mimarlık müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaktadır. Bulunduğunuz ortamların yenilenmeye ya da daha farklı şeylere ihtiyacı varsa bu konuda en iyi şekilde size hizmet verilebilmektedir. Yenileme çalışmalarında kullanılan materyaller gereksinimler dahilinde kararlaştırılır ve sizi tatmin edebilecek potansiyelli olanlar seçilir.

Belirlenen gereksinimler ve istekler doğrultusunda belirli bir bütçe ayarlanıp bu müşteriye belirtilir. Bu çalışmalardan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için Decomes Mimarlık size kaliteli hizmetler sunmaktadır. Sizin de bulunduğunuz herhangi bir mekanlara değişiklik ve yenilikler yapma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yazıyı Paylaş