Paylaş

İzmir Mimar ve Hizmetleri

İzmir Mimar ve Hizmetleri

İzmir Mimar ve Hizmetleri

İzmir mimar İzmir ili ve tüm ilçelerinde profesyonel anlamda mimari hizmet vermektedir. Mimari çok yönlü ve teknik bir konudur. Özellikle yaşadığımız modern çağ her konuda daha estetik ve konforlu bir yaşam gerektirmektedir. İnsanlar kişisel alanları olan evlerini ya da neredeyse zamanlarının tamamına yakın bir kısmını geçirdikleri ofislerini daha pratik ve kullanışlı hale getirmek istemektedir. Eskiden daha karmaşık ve gösterişli olan evlerde minimalist yaşama uygun olarak sadeleştirme ve ona uygun düzenlemeler yapılmaktadır. Neredeyse tüm ev hanımlarının ortak sorunsalı haline gelen dolap sıkıntısı mimari açıdan da ele alınmakta ve ev dekorasyonlarında yerini almaktadır. Mimarlık ofisleri mimari proje, 3D görsel, statik hesaplamalarını sizlere sunabilen ve teknik personellerinden imza alabilen yerlerdir.

İzmir Mimar ve Hizmetleri
İzmir Mimar ve Hizmetleri

İzmir Mimar Ofislerinin Vermiş Olduğu Hizmetler Nelerdir?

Elbette ki herkes yaşadığı mekanın tarzına uygun bir düzende olmasını ister. Bir yandan tarzını yansıtmalı bir yandan da konforlu, pratik kullanıma sahip olmalı düşüncesini taşırlar. Bu nedenle de sektörde profesyonel olarak mimari hizmetler vermek amacıyla kurulmuş olan firmaların desteğine başvurmaktadır. İzmir mimar ofisleri İzmir ve civar halkının konuyla ilgili soru ve sorunlarına çözümler üretmektedir. İlgili firmaların hizmet alanları ise oldukça kapsamlıdır.

Ev ve işyerleri, otel, motel, villa tadilat, bakım ve dekorasyonu, bina dış yüzey mantolama, ısı yalıtım, küçük alanlara pratik kullanım için projelerden tutun park ve bahçe düzenlemesi ile ilgili proje çizim, uygulama, denetim ve kontrollerini yapmaktadır. Bu tür konularda bir aracı firma ile anlaşmak ilk bakışta yüksek maliyetli görünmektedir. Fakat konu derinlemesine ele alındığında yüksek maliyetli olmadığı gibi paradan ve zamandan tasarruf edildiği bile söylenebilir.

 

İzmir Mimar Hizmet Fiyatları

Her konuda verilen hizmetin elbette belli bir maddi bedeli vardır. Verilen hizmetin fiyatlarını belirlemek ise işi yürüten firmanın fiyat politikası göz önünde bulunarak belirlenir. Fiyatları belirlemeye doğrudan ya da dolaylı olarak etki eden etkenlerin varlığı bilinmektedir. Düzenlemesi yapılacak mekana ulaşım ve malzemelerin nakliyesi, işçilerin masraf ve giderleri, yapılacak işlerde kullanılacak malzemelerin kaliteleri fiyatlara etki etmektedir. İzmir mimar alanında hizmet vermek üzere kurulan profesyonel bir firma olan Decomes Mimarlık genç, yetenekli ve hepsi alanlarında uzman olan dinamik ekibiyle sektörde oldukça sağlam bir yer edinmiştir.

 

Yazıyı Paylaş