Paylaş

İzmir Villa Tadilat

İzmir Villa Tadilat

İzmir Villa Tadilat

İzmir villa tadilat konusunda hizmet veren birçok firma bulunur. İzmir büyük bir şehirdir o yüzden burada birçok tadilat firması da bulunur. Öncelikle villanız için yapılacak olan yenileme çalışmalarının sıradan ustalar tarafından mı yoksa profesyonel ofisler tarafından mı yapılmasını istiyorsunuz ona karar vermelisiniz. Günümüzde usta, kalfa, çırak çalıştıran bazı tadilat firmaları olduğu gibi bu işi mimari çizimlerle, projelendirmeyle ve görsel çalışmalarıyla size sunan mimarlık ofisleri de bulunur.

İzmir Villa Tadilat
İzmir Villa Tadilat

Villalar oldukça büyük, modern ve gösterişli binalardır. Yapılacak olan tadilatlar sadece iç kısımda değil binanın dışında da olmalıdır. Bahçe düzenlemesi, peyzaj çalışmaları, havuz onarımı, kapalı garaj ve dış cephe çalışmaları bunlara birer örnektir. Eğer yeni bir görünüme sahip ve kullanışlı alanlar elde etmek isterseniz komple villa tadilatı yaptırmanız gerekebilir.

 

İzmir Villa Tadilat Firmaları

Villanız için hangi türde tadilatları istediğiniz konusunda kafanızda bir plan oluşturmanız gerekir. İç tadilatlarda duvar kırma, ara duvar yapma, elektrik- su tesisatı yenileme, alçı, saten, düzleme, kartonpiyer, fayans değişimi, banyo-mutfak dolaplarının yenilenmesi, boya ve badana gibi çalışmalar söz konusudur. Bunların hepsini yaptırmak isteyeceğiniz gibi bazılarını da talep edebilirsiniz.

Dış tadilatlar dış cepheden tutun da villayı çevreleyen tüm alanlar için yapılır. Dış cephenin yenilenmesi, mantolama ve ısı yalıtımı konularını içerir. Villanız modern bir görünüme sahip olurken ısı yalıtımı ile konforlu yaşam alanları elde edilir. İzmir villa tadilat konusunda hizmet veren firmalara tüm isteklerinizi iletmelisiniz.

 

İzmir Villa Tadilat Fiyatları

Yapılacak olan tadilatlarla evinizi günümüz şartlarına uygun bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca içinde kaliteli ve konforlu bir yaşam sürebilirsiniz. Binanızı eskime durumundan korur ve güçlendirirsiniz. Aynı zamanda değerine değer katar ve maddi olarak da kar sağlarsınız. İzmir villa tadilat fiyatları da yaptıracağınız tüm işlere uygun olarak ayrı ayrı değerlendirilir. Malzeme ve işçilik dahil size sunulur.

Bizler Decomes Mimarlık olarak villanızı istediğiniz gibi tadil edebilir ve yeni bir görünüme ulaştırabiliriz. Bu konuda uzman olan ekibimiz öncelikle sizin isteklerinizi değerlendirir sonrasında tecrübelerini aktarır. İşin sonunda istediğiniz gibi yaşam alanlarına sahip olursunuz. Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin ve en uygun fiyatları size sunalım.

 

 

 

 

 

Yazıyı Paylaş