Paylaş

İzmir Villa Tadilatı Fiyatları

İzmir Villa Tadilatı Fiyatları

İzmir Villa Tadilatı Fiyatları

İzmir villa tadilatı fiyatları konusunda araştırma yapıyor olabilirsiniz. Bu araştırmayı yapanlar villalarını hem güzelleştirmek hem de yenilemek istemektedir. Tabi ki bunun için de bir miktar bütçe ayırmanız gerekir. Villalar oldukça büyük mekanlardır. Oda sayısı ve villanın özelliklerine göre yapılacak tadilatlar da farklı olacaktır. Büyük metre kareye sahip, havuzlu, bahçeli ve lüks villalarda oturuyorsanız burada tadilat yapılması gereken birçok bölüm bulunur. Öncelikle yapılması şart olan tadilatlara öncelik verip sonra zevke binaen olanları değerlendirirseniz evinize ekonomik olarak tadilat yaptırabilirsiniz.

İzmir Villa Tadilatı Fiyatları
İzmir Villa Tadilatı Fiyatları

Mecburi tadilatlarda dış cephenin eskimesi, ısı yalıtımı olmaması, çatının akması ya da su kaçakları nedeniyle sıkıntı yaşamanız öncelikli sırada bulunur. Zevke binaen yapılacak olan tadilatlar ise beğenmediğiniz ve modasının geçtiğini düşündüğünüz alanların yenilenmesidir.

 

Tadilat Fiyatlarını Etkileyen Etkenler

İzmir villa tadilatı fiyatlarında birçok etken söz konusudur. Kullanılan malzemelerin azlık çokluk derecesi, kalitesi, çalışan ekibin sayısı ve tadilat süresi değişik fiyatların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bazı kişiler sadece mutfak, banyo ve ıslak zemin tadilatı istemektedir. Bazı kişiler ise duvarlar, kapılar, dış cephenin yenilenmesi gibi tadilatlara ihtiyacı bulunur. Öncelikle sizin hangi konularda yardıma ihtiyacınız var onu belirlemelisiniz. Farklı firmalardan fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken konu firmanın kurumsal olması ve acemi ustalara evinizi teslim etmemeniz olmalıdır. Ucuz fiyatları size sunan firma kötü işçilik ve kalitesiz malzeme kullanıyor olabilir.

Villa Tadilatında Firmamızın Size Sundukları

İzmir villa tadilatı konusunda yardıma ihtiyacı olanlar firmamızı inceleyerek verdiğimiz hizmetlere bakarak karar verebilir. Bizler mantolama, ısı yalıtımı, fileli sıva, dış cephe boyama, dekorasyon, anahtar teslim tadilat, iç mimari projeler, mimari projeler, 3D çizimler gibi aklınıza gelebilecek bütün işleri yapmakta olan bir firmayız. Bünyemizde iç mimar, mimar ve inşaat mühendisi bulunmaktadır. Bütün bunlar da sizlere kaliteli bir hizmet sunmamız bakımından önemlidir.

Decomes Mimarlık olarak İzmir ve çevresinde birçok villa tadilatı yaparak başarılı işlerimizle bilinmekteyiz. A’dan Z’ye bütün işlerde bizden yardım alabilirsiniz. Tadilat işleri bittikten sonra sizler de yeni ve ferah mekanlarda yaşayarak villanızın tadını çıkarabileceksiniz. Uygun fiyatlarımızdan faydalanmak için bizi arayabilirsiniz.

Yazıyı Paylaş