Paylaş

İzmir Villa Tadilatı ile Sıfırdan Farksız Villalar

İzmir Villa Tadilatı ile Sıfırdan Farksız Villalar

İzmir Villa Tadilatı ile Sıfırdan Farksız Villalar

İzmir villa tadilatı yaptırmak isteyenlerin ilk amacı kullanışlı ve verimli alanlar elde etmektir. Zaman içinde yaşadığınız mekanlar mutlaka yıpranacaktır. Villaların büyük ve geniş alanlara kurulduğunu düşünürsek burada yapılması gereken birçok tadilat işleri de bulunmaktadır. İç bölümlerin tadil edilmesinden başka bahçe, havuz, otopark ve çevre düzenlemesinin de yapılması gerekir.

İzmir Villa Tadilatı ile Sıfırdan Farksız Villalar
İzmir Villa Tadilatı ile Sıfırdan Farksız Villalar

Öncelikle kısmi ya da anahtar teslimi dediğimiz tadilat türünde karar verilmesi gerekir. Kısmi tadilatlarda istenilen ve ihtiyaç duyulan alanlara öncelik tanınır. Anahtar tesliminde ise hem iç mekanlar hem dış cephe hem de bahçe ve eğer varsa havuz da işin içine katılır. Böylelikle sıfırdan farksız yeni bir mekan elde edebilirsiniz.

 

Villa Tadilatı ile Evinizi Yenileyebilirsiniz!

Herkesin hayalinde yeni ve modern evlerde yaşam sürmek yer almaktadır. Yeni binalar kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Hayatınızı kolaylaştıracak birçok önemli unsura sahip olurken oldukça güzel bir görünüme de kavuşmuş olursunuz. İzmir villa tadilatı ile villanızın hem içini hem de dış cephesini yenilemeniz mümkündür.

İç bölümlerde oda küçültme ya da büyütme yaptırabilirsiniz. Balkonlarınızı ya da teraslarınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Evin içinde bulunan yer döşemlerini değiştirebilirsiniz. Mutfak dolaplarının değiştirilmesiyle daha modern görüntülü ve kullanışlı mutfaklara sahip olursunuz. Banyo ya da tuvaletlerde yapılacak olan vitrifiye değişiklikleri size en güzel görüntüleri de sunacaktır.

 

Villa Tadilatı Hizmeti Almak

Birçok kişi İzmir villa tadilatı hizmeti almak ister. Bunun için de işinde uzman olan firmaları araştırır. İzmir oldukça büyük bir şehirdir. Birçok tadilat firması ya da mimarlık ofisleri bu ilimizde bulunur. Önemli olan en iyi tadilatı işinde uzman olan ekipten almak ve memnun kalmanızdır.

Bizler Docemes Mimarlık olarak uzun zamandan beri villa tadilatı ve dekorasyon işleriyle uğraşmaktayız. Villanızı çatıdan zemine kadar yenileyebiliriz. Hem iç mekanlarda hem de dış cephesinde yapacağımız tadilat sonrasında gördükleriniz sizi bile şaşırtabilir. Yeni ve sıfırdan farksız olan villanızda gönül rahatlığı ile yaşayabilir ve böylelikle de evinizin değerini artırmış olursunuz. Hemen keşif yapılması ve isteklerinizin konuşulması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yazıyı Paylaş