Paylaş

İzmir Villa Tadilatı Nasıl Yapılıyor?

İzmir Villa Tadilatı Nasıl Yapılıyor?

İzmir Villa Tadilatı Nasıl Yapılıyor?

İzmir villa tadilatı içinde bulunan birçok farklı kalemden, hangilerine ihtiyaç duyulduğu belirlenerek yola başlanmalıdır. Yaşadığınız mekanlar eskimiş olabilir. Zaman içinde yıpranmış ve kötü bir görüntüye sahip olabilir. Bazen de günümüz modasına uygun olan daha güzel ve işlevsel mekanlar elde etmek isteyebilirsiniz. Tüm bunlar evinizin tadilat yapılması için geçerli sebeplerdir.

İzmir Villa Tadilatı Nasıl Yapılıyor?
İzmir Villa Tadilatı Nasıl Yapılıyor?

Tadilata dış cepheden başlanması daha uygun olacaktır. Dış cephenin onarılması, mantolama yapılması ve boyanmasıyla güzel bir görüntü elde edeceksiniz. İç mekanlarda ise tavandan başlanarak zemine inilmelidir. Tavanda yapılacak olan tüm işler yer zeminlerini kötü hale getirebilir. Tavanlardan sonra duvarlar ve en son olarak zemin çalışması yapılması gerekir. Eğer su ve elektrik tesisatları değişecekse bunlara öncelik verilmelidir.

 

İzmir Villa Tadilatı Yaptırmak İsteyen Kişiler

İzmir ilinde oturuyorsanız ve villanızda değişiklikler ortaya çıkarmak istiyorsanız bu işte uzmanlaşmış olan firmalarla iletişime geçmelisiniz. Onların deneyimlerinden ve uzman personellerinden faydalanmanız hayal kırıklığına uğramanızı engelleyecektir. İzmir villa tadilatı konusunda deneyimli bir ekibe sahip olan firmamız her türlü tadilatlarda sizin yanınızdadır. Bina içi, dışı, bahçe düzeni, havuzla ilgili yapılması gerekenler gibi birçok tadilat firmamızın uzman personelleri tarafından ele alınmaktadır.

Villaların en büyük sorunu yalıtımdır. Büyük bir evde oturduğunuz için yalıtıma önem vermelisiniz. Dış cephede ve çatıda yapılacak olan yalıtımlar kışın az enerji tüketerek kolay ısınmanızı sağlar. Yazın ise sıcaktan etkilenmemenizi sağlayacaktır. Dış cephede açık renkleri tercih etmeniz güneş ışınlarının evinize olumsuz etkide bulunmaması için önemlidir.

 

İzmir Villa Tadilatı Firmaları

Decomes Mimarlık olarak tadilat konusunda oldukça iddialı bir firmayız. Yapılması gereken işleri listeleyerek kaliteli malzeme ve iyi bir işçilikle sizlere hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizler için önemlidir. O yüzden vaktinde teslimata dikkat etmekteyiz. İşinde uzman bir firma arıyorsanız bizimle iletişime geçerek keşif yapmamız için size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İzmir villa tadilatı konusunda sizlere uygun fiyatlarla yaklaşmaktayız. Eğer evinizin görünümünden hoşnut değilseniz, eskidiğini düşünüyorsanız, su ya da elektrik tesisatı sorunları içindeyseniz, çatınız akıyorsa bize başvurabilirsiniz. Fiyat teklifi almak ve ayrıntılı bilgi için dilerseniz bizi arayabilirsiniz.

 

 

Yazıyı Paylaş