Paylaş

Torbalı Tadilat

Torbalı Tadilat

Torbalı Tadilat

Torbalı tadilat firmaları bölgede bulunan her türlü yapının yenilenmesinde sizlere hizmetler sunar. İzmir’in Torbalı ilçesinde uzun süre önce yapılan konutların yenilenmeye ihtiyacı vardır. Birçok bina dış güzelliğini yitirmiştir. İç bölümler de eskidiyse yapılacak olan tadilatlarla yepyeni bir hal alabilir. Tadilatlar yapının ihtiyacına ve sizin bütçenize uygun olarak iki kısma ayrılmaktadır. Bunlardan birincisi kısmi tadilatlardır.

Kısmi tadilatta ihtiyaç duyulan ve zaruri olan işler yapılır. Keyfi olanlar ellenmez. Mesela evin çatısında sorun yaşanıyorsa çatı tadilatı yapılır ve iç bölümlerde bundan etkilenen yerler onarılır. İkinci türdeki tadilatlar anahtar teslimi olarak adlandırılır. Bu yenileme çalışmasında tavandan yere, duvarlardan dolap ve kapılara kadar tüm işler yapılmaktadır. İki farklı tadilat türü için zaman ve ücret konuları değişik olacaktır.

Kısmi Tadilat Ne Kadar Sürer? Fiyatı Nasıldır?

Konutların sorunlu olan bölümlerinde yapılacak olan tadilatlar oldukça kısa sürede bitecektir. Sadece mutfağınızı yenilemek istiyorsanız bunun için mutfak dolaplarının içini boşaltmalı ve farklı odaya taşımalısınız. Mutfağınız yeniden projelendirilerek sizin istediğiniz hale gelebilir. Yenilenmiş mutfak dolapları, yer taşları, mutfak alnı, evye en modern görüntüleri mutfağınıza yansıtacaktır. Banyosunu yenilemek isteyenler modern banyo tasarımlarının gerçekleşmesini sağlayabilir.

Torbalı tadilat firması tarafından yapılacak olan kısmi tadilatların fiyatları kullanılacak malzemelere ve işin türüne göre değişecektir. Alanın küçük ya da büyük olması hem malzeme hem de işçilik olarak farklı maliyetlerle karşılaşmanızı sağlar. Dar bütçeye sahip olanlar kısmi tadilatlardan faydalanmalıdır.

Anahtar Teslim Tadilat Ne Kadar Sürer? Fiyatları Nasıldır?

Anahtar teslim tadilat denilince farklı birçok iş ve işçilikten bahsetmemiz gerekir. Tesisatların yenilenmesinden tutun da kapıların değişmesine kadar birçok işin yapılması gerekir. Bu tadilat türünde alanın boş olması gerekir. Boş olan alanda yapılacak olan tadilatların süresi daha kısa olacaktır. Alana uygun olan çalışmalar öncesinde proje aşaması da oldukça önemlidir. Torbalı tadilat firması proje kısmında mimar ve iç mimarı bünyesinde barındırıyorsa profesyonel bir çalışma sergiliyor demektir.

Anahtar teslim tadilat fiyatları yapılacak olan iş kalemlerinin tek tek hesaplanmasıyla ortaya çıkacaktır. Kullanılacak malzemelerin çeşidi, çalışacak personel sayısı fiyatlandırmayla alakalı olacaktır. Decomes Mimarlık tadilat konusunda Torbalı ilçemizde en iyi hizmetleri sunan bir firmadır. Ev ve iş yeri tadilatlarında rahatlıkla yardım alabilirsiniz.

 

 

Yazıyı Paylaş