Paylaş

Villa Dekorasyon Fikirleri

Villa Dekorasyon Fikirleri

Villa Dekorasyon Fikirleri

Villa dekorasyon hizmeti alarak yeni görünümde ve hoş olan villalara kavuşabilirsiniz. Villanız zaman içinde birçok sorunlarla karşılaşacaktır. Bu sorunların giderilmesi ve villanın yenilenmesi tadilat ismiyle bilinir. Dekorasyon tadilattan ayrı bir kavram olarak dikkat çekmektedir. Villanızın güzel görüntüyü sunması, daha dikkat çekici ve hoş olması ayrıca günümüz modasına uygun hale gelmesi dekorasyon fikirleriyle yakından ilgilidir.

Öncelikle villanızın dış görünümü ile yakından ilgilenmek gerekir. Dış cephede uygulanacak hoş tasarımlarla dikkat çekici bir görünümü yakalayabilirsiniz. Dış cephede kullanılacak renkler, bahçede yapılacak çalışmalar hatta villanızı çevreleyen bahçe duvar uygulamaları bile dekorasyonda önemli yere sahiptir. İç kısımlarda yapılacak olan birçok çalışma villanızın hem daha kullanışlı hem de gösterişli olmasını sağlar. Hem kendiniz hem de size gelen misafirleriniz bu durumdan fazlasıyla etkilenir.

Villa Dekorasyon Fikirleri
Villa Dekorasyon Fikirleri

Villa Dekorasyonları Nasıl Olmalıdır?

Çoğu villada iç dekorasyon büyük bir öneme sahiptir. Odaların duvarlarında yapılacak düzleme çalışmaları, duvar kağıdı uygulamaları, tavanda yapılacak stropiyer ve kutulamalar, led ışık uygulamaları farklı bir atmosferi iç mekanlarda size sunacaktır. Villa dekorasyon çalışmalarında aydınlatma ürünlerine de büyük bir önem verilir. Özellikle salon, mutfak ve hol gibi devamlı kullanılan alanlarda yeterli olacak aydınlatma ürünleri ortama şıklık katacaktır.

Villanızın sıklıkla kullandığınız alanlarına öncelik tanınması gerekir. Bazı bölümler atıl durumda kalmış ya da az kullanılıyor olabilir. Bu kısımlarda yapılacak dekorasyonlar bazen önemsiz ve anlamsızdır. Onun yerine çok zaman geçirdiğiniz bölümlerin güzelleşmesini sağlamalı buralarda vakit geçirirken de mutlu olmalısınız.

Villa Dekorasyonu İşlerinde Uzman Firmalar

Villa dekorasyon işlerinizi gelişi güzel değil bu işte uzman olan firmalardan yardım alarak halletmelisiniz. Böylelikle boşuna zaman harcamamış ve boşuna masraf yapmamış olursunuz. Acemice yapılacak tüm dekorasyonlar zaman ve para kaybı demektir. Üstelik iş bitiminde hayallerinizi süsleyen çalışmaları da göremezsiniz. Kullanışsız alanlar birbiriyle uyumsuz dekorasyonlarla karşılaşmamak için bu konu önemlidir.

Decomes Mimarlık bu sektörde bulunan öncü kuruluşlar arasında yer almaktadır. Villanız için en uygun olacak dekorasyonları yapabiliriz. Bünyemizde bulunan tüm ekip arkadaşlarımız bu konuda uzmandır. Üstelik dekorasyon ve tasarımlarla ilgili projelendirme çalışmasından 3D uygulamalarına kadar birçok alanda birlikte hareket edebiliriz.

Yazıyı Paylaş