Paylaş

Villa Tadilatı

Villa Tadilatı

Villa Tadilatı

Villa tadilatı oldukça kapsamlı bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Büyük, geniş ve lüks olan müstakil konutlar villa olarak adlandırılır. Kişilerin konforuna göre birçok olanak villalarda bulunmaktadır. Geniş bahçeli, otoparklı, havuzlu olan villaların tadil edilmesinde birçok iş sizi beklemektedir. Villa tadilatlarınızı işinde uzman kişilere yaptırmalısınız. Böylelikle hem uzun süreli kullanım sağlar hem de temiz bir işi teslim alırsınız.

Villa Tadilatı
Villa Tadilatı

Tadilat firmaları bireysel şahıslardan oluşurken tamamen ehil sahibi olan kurumsal kimlikli yerlerden de oluşmaktadır. Kurumsal firmaların bünyelerinde mimar, mühendis, iç mimar ve teknikerler bulunmaktadır. Tadilat öncesinde projelendirme çalışmaları, 3D render ve tasarım hizmetleri sizlere sunulacaktır. Böylelikle kaliteli bir hizmet de alabileceksiniz. Villanızın animasyon gösterimini de talep edebilir bitmiş halini işin başında görebilirsiniz.

 

Villa Tadilatı Nasıl Yapılır?

Villa tadilatları kısmi ve tamamı diye ayrıştırılabilir. Kısmi tadilatlarda sadece gereksinim duyduğunuz acil olan işlerin yapılmasını talep edersiniz. Bu işlere arasında çatının akma sorununun giderilmesi, su tesisatlarının değiştirilmesi, mutfak ya da banyo gibi ıslak zemin değişiklikleri yer alabilir. Villa tadilatı kısmi olarak yapılacaksa öncelikle önemli sorunların giderilmesi gerekir. Keyfi olanlar ise ertelenir.

Villanın tamamın tadilat edilmesi anahtar teslimi tadilat olarak adlandırılır. Bu türde hem zaruri işler hem de keyfi tadilatlar yapılır. Böylelikle villanıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Dışarıdan baktığınızda farklı bir görselle karşılaşabilirsiniz. İçeriye girdiğinizde daha modern ve işlevsel olan alanların oluşturulmuş olduğunu göreceksiniz. Yenilenmiş olan eviniz oldukça hoşunuza gidecek.

 

Villa Tadilatı Konusunda Uzman Firmalar

Villanızı tadilat ettirmeniz birçok bakımdan size fayda sağlayacaktır. Öncelikle daha güzel ve modern bir yerde yaşıyor olmanız mutlu olmanızı sağlar. Sonrasında konforunuza yönelik birçok olumlu yenilemenin yapıldığını görürsünüz. Bu da evinizde kaliteli bir yaşam sürmenize sebep olacaktır. Ayrıca bakımı yapılmış olan villaların değeri de fazla olur. Villa tadilatı ile villanıza katma değer kazandırabilirsiniz.

Firmamız villa tadilatı konusunda oldukça uzmandır. İzmir ilimizin birçok semt ve ilçelerinde yapmış olduğumuz tadilatlarla tercih edilen bir firma olmayı başarmış bulunmaktayız. Decomes Mimarlık olarak işinde uzman bir ekip ve deneyimli personellerle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Villanızda keşif yapılması ve tadilata başlanması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Yazıyı Paylaş