Paylaş

Anahtar Teslimi İzmir Ev Tadilatı

Anahtar Teslimi İzmir Ev Tadilatı

Anahtar Teslimi İzmir Ev Tadilatı

İzmir ev tadilatı anahtar teslimi hizmetleriyle sıklıkla tercih edilir. Özellikle evinizde köklü değişimler yapmak istiyorsanız anahtar teslim olan tadilatlara yönelmeniz gerekir. Bu tadilatlarda A’dan Z’ye her türlü onarım, dekorasyon ve değiştirme işleri yapılır. Öncelikle tesisat sorunlarının giderilmesi gerekir. Bunun için de kırma ve delme işlerinin yapılması gerekir.

Su tesisatı yenilenmesinde yer taşlarının kırılması ve su borularının değiştirilmesi söz konusudur. Eksiz olan su borularının tercih edilmesi su kaçağı sorunu yaşamamanızı sağlayacaktır. Elektrik tesisatlarının yenilenmesinde duvar kırılması ve elektrik hatlarının tespit edilmesi gerekir. Kaliteli kablo ve elektrik tesisatı kullanılması birçok sıkıntılı durumun yaşanmasını engelleyecektir. Anahtar teslim tadilatlar bunlarla başlar ve devam eder.

Anahtar Teslimi İzmir Ev Tadilatı
Anahtar Teslimi İzmir Ev Tadilatı

Anahtar Teslim Ev Tadilatlarında Zeminde Yapılan Çalışmalar

Evinizin zemini farklı malzemelerle kaplanmıştır. Bunlar arasında fayans, laminat, parke gibi ürünler bulunur. Odalarda laminatlar tercih edilirken hol, mutfak, banyo ve tuvaletlerde suya dayanıklı ürünler seçilir. Bu ürünlerin sökülerek çıkarılması ve yerine yeni malzeme seçimi tercih edilerek zemin çalışmaları yapılır. Bazen fayanslar sökülmeyerek üzerine yeni fayans yapıştırılır. Bunun tercihini yerin duruma bağlı kalarak İzmir ev tadilatı yapan firma yapacaktır.

Evin göze ilk çarpan bölümü holdür. Holde yapılacak renkli fayans uygulamaları ile farklı desenleri oluşturabilmek mümkündür. Sadelikten hoşlananlar tek renkten oluşan kaplama malzemeleri tercih eder. Eğer mutfakta halı kullanmayı tercih etmiyorsanız güzel görsellerden oluşan, parlak, dekoratif ve büyük ebatlardaki taşları tercih edebilirsiniz. Yine banyolarınızda da hoş görselleri elde edeceğiniz ürün seçenekleri oldukça fazladır.

 

Anahtar Teslim Ev Tadilatlarında Duvarlarda Yapılan Çalışmalar

Evinizin duvarları ilgi çeken yerleridir. Her odada farklı renk kullanmayı tercih edebileceğiniz gibi tek renk üzerinden hareket edebilmeniz de söz konusudur. Odalardaki duvarları hareketlendirmek için duvar kağıtları kullanılabilir. Düz ve pürüzsüz bir duvar elde etmek için saten ve düzleme çalışmaları yapabilir. Tercihlerinizi İzmir ev tadilatı firmalarına iletebilir ve en güzel çalışmaların yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Anahtar teslim olan çalışmalarla evinize farklı bir görünüm kazandırabilmeniz mümkün. En iyi işçilikleri kaliteli malzemelerle gerçekleştiren Decomes Mimarlık ekibi olarak evinize yepyeni bir görsellik sunabiliriz. Yapılacak olan tadilat çalışmalarından sonra sizler de evinizde konforlu bir yaşam sürebileceksiniz.

 

 

Yazıyı Paylaş