Paylaş

İzmir Ev Dekorasyonu Hizmetlerinde Neler Var?

İzmir Ev Dekorasyonu Hizmetlerinde Neler Var?

İzmir Ev Dekorasyonu Hizmetlerinde Neler Var?

İzmir ev dekorasyonu hizmetleri veren firmalar köklü bir geçmişe sahiptir. Dekorasyon, evin iç yapısını değiştirmekte ve daha modern bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Eski binaların iç ve dış cepheleri hepsi birbirine benzemektedir. Özellikle eski yapılarda tadilat işlemlerine gerek duyulmaktadır. Tadilat yapılırken evin içinde yeni atmosfer oluşturmak isteyenler dekorasyon yaptırabilirler. Ev dekorasyonu konusunda iç mimarlardan yardım alabilirsiniz. Uzman görüşü alarak evinizdeki sıkıcı ortamdan kurtulabilirsiniz.

Daha estetik ve kullanışlı bir alan yaratmak sizin de keyfinizi yerine getirecektir. Uzun yıllardır aynı tasarımdaki evinizin havasından sıkıldıysanız yenilemek için tecrübeli iç mimarlardan yardım alabilirsiniz. Evinizin iç dizaynını baştan aşağı yenileyerek kendinizi mutlu edebilirsiniz. İç ve dış mimari proje ve 3 boyutlu çizim yapan profesyonel mimarlar ile görüşmelisiniz.

İzmir Ev Dekorasyonu Hizmetlerinde Neler Var?
İzmir Ev Dekorasyonu Hizmetlerinde Neler Var?

İzmir Ev Dekorasyonu Hizmeti Veren İç Mimarlar

İzmir ev dekorasyonu denilince akıllara mimarlar gelmektedir. Profesyonel işçiliği ile en güzel tasarımları yapan mimarlar dekorasyon öncesi proje hazırlayarak müşteriye sunmaktadır. Dekorasyon kelimesi akıllara obje tarzı ev süslerini getirse de aslında çok daha kapsamlıdır. Hayalinizdeki evi mimarlara anlatarak onların uygun bir plan doğrultusunda çalışmasına yardımcı olabilirsiniz.

 

Eskiyen boya badananın yenilenmesi, duvar kağıtları kullanılması, gereklilik halinde duvar bölme yapılması, dolap ve mobilyaların yenilenmesi ve daha pek çok hizmet ile beraber kaliteli hizmet alabilirsiniz. Birbiri ile uyumlu renk tonlarında mobilya, dolap, duvar boyası, perde ve halı gibi nesneler içinizi açacaktır. Ayrıca küçük dokunuşlar yapılarak yerleştirilen objeler evinizde yepyeni bir görüntü oluşturacaktır.

 

İzmir Ev Dekorasyonu Fiyatları

İzmir ev dekorasyonu fiyatları her bütçeye uygun olarak sunulmaktadır. Müşterinin evinin içinde yapmak istediği değişikliğe, kullanılacak malzemeye göre fiyatlar düzenlenmektedir. Bazen bütün evi yenilemek yerine sadece evin bir bölümünü yenilemek isteyebilirsiniz. Bu nedenle de verilen hizmetlere göre fiyatlar her zaman farklılık göstermektedir. Ev dekorasyonu konusunda çeşitli firmalarda farklı fiyat teklifleri ile karşılaşabilirsiniz.

 

Ev dekorasyonunda önemli olan tecrübeli mimarlık firmaları ile çalışmaktır. Bu nedenle de pek çok insan firma önerisi araştırmaktadır. İzmir ilinde en iyi dekorasyon firmalarından olan Decomes Mimarlık firmasını seçerek çok uygun fiyatlara en güzel evlere sahip olabilirsiniz.

 

Yazıyı Paylaş