Paylaş

İzmir Anahtar Teslim Tadilat

İzmir Anahtar Teslim Tadilat

İzmir Anahtar Teslim Tadilat

İzmir anahtar teslim tadilat hizmeti alarak konutlarınızı en modern ve en gösterişli hale getirebilirsiniz. İzmir iklim itibarı ile yazları oldukça sıcak ve nemlidir. Kış mevsimlerinde ise yağmura fazla rastlanır. Nem ve rutubet olayları yapıların duvarlarında, yer zeminlerinde kabarma, küflenme, koku oluşma gibi olumsuz etkenlere neden olur. Yağmur sularının çatıdan ya da konutun yan duvarlarından içeriye girmesi hem kötü görüntülere hem de sağlıksız ortamlara sebep verir.

Evin su alması ve rutubet yapmasındaki diğer neden ise pencere kenarlarındaki boşluklardır. Eskiyen pencerelerin değiştirilmesi, duvarla birlikte boşlukların kapatılarak yalıtım yapılması bu sorunun önüne geçecektir. Tadilat öncesinde sorun teşkil eden arızaların belirlenerek giderilmesi konusu önemlidir. Böyle bir çalışma yapılmazsa aynı sorunlarla tekrar karşılaşma durumunuz söz konusu olacaktır.

İzmir Anahtar Teslim Tadilat
İzmir Anahtar Teslim Tadilat

Anahtar Teslim Tadilat Aşamaları Nelerdir?

Eskidiğini düşündüğünüz eviniz ya da iş yeriniz için anahtar teslimi tadilat yaptırmak istiyorsanız öncelikle işinde iyi bir firma ile görüşmeniz gerekir. Deneyimli olan firmalar iyi bir işçilikle sizin memnun kalmanızı sağlar. İsteklerinizi önemseyerek ona uygun çalışmalar yapar. Söz verilen günde işin tamamlanması profesyonel bir firma tarafından mümkündür. İzmir anahtar teslim tadilat firmaları, yapacakları yenileme çalışmalarında şu aşamalara dikkat ederek çalışır:

  • Binanın yapım tarihine uygun olarak tesisat yenilenmesi söz konusu olabilir. Eski binalarda mutlaka elektrik, su, doğalgaz tesisatları yenilenmelidir.
  • Tadilatlar tavandan başlayarak yere iner. Yani öncelikle tavandaki sonra duvardaki en son yerdeki işlerin yapılması gerekir.
  • Mutfak dolaplarının, banyonun değiştirilmesi anahtar teslim tadilat içinde yer alır.
  • Duvarlarda yapılacak olan tüm çalışmalar duvarın düzgün, pürüzsüz ve güzel görünmesini sağlar.
  • Yer zemin kaplamalarının değişimi eskisinin sökülmesiyle ya da eski kaplama malzemesi üzerine yenisinin kaplanmasıyla olur.
  • Kapı ve pencerelerdeki değişimler için zevkinize uygun olan seçimlerde bulunabilirsiniz.

İzmir Anahtar Teslim Tadilat Firması Decomes

İzmir anahtar teslim tadilat konusunda uzman olan firma ardımı alarak hayalinize uygun tasarımları ve dekorasyonları elde edebilirsiniz. Yapılacak işler hem evinizin eksiklerinin giderilmesi hem de güzel bir görüntü elde edilmesi içindir. Decomes Mimarlık anahtar teslim tadilatlar öncesinde projelendirme çalışmalarıyla sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. İşinde uzman olan mimar ve iç mimarlar isteklerinizi yansıtmak için çalışmakta, uygulama elemanları ise iyi bir işçiliği sizlere sunmaktadır.

 

Yazıyı Paylaş