Paylaş

İzmir Dekorasyon Önerileri

İzmir Dekorasyon Önerileri

İzmir Dekorasyon Önerileri

 İzmir dekorasyon önerileri dekorasyon konusunda kararsız kalan insanların kurtarıcısı olmaktadır. Yeniliği sevenler, monoton dekorasyonlarla yaşamak istemeyenler bu önerilere ihtiyaç duymaktadır. Kişiler bazen kendi fikirleriyle devam etseler bile bazen farklı fikirlerden yardım almak isteyebilirler. Öneri almak isteyenler için dekorasyon fikirleri yardımcı olmaktadır. Dekorasyon önerileri imkanlara göre değişmektedir. Yani küçük bir alanla büyük bir alanın dekorasyon tadilat önerileri aynı olmamaktadır.

İzmir Dekorasyon Önerileri
İzmir Dekorasyon Önerileri

Banyo, mutfak, yatak odası, salon gibi yerler oldukça önemlidir. Sürekli kullanıldığı için konforlu olmalıdır. Konforla birlikte güzellik de uyumlu olmalıdır. Aynı anda hem estetik hem de rahat dekorasyonlar olmalıdır. Bazı tasarımlar sadece rahat olup estetik olmuyorken, bazı tasarımlar da estetik olup rahat olmamaktadır.

İzmir dekorasyon Firmaları

Bu kısımda dekorasyon konusu dahilinde bazı önerilere yer verilecektir. İzmir dekorasyon önerileri bütçeye uygun şekilde olduğunda insanlar tarafından daha iyi olacaktır. Banyo dekorasyonu tadilat yapılacaksa eğer; dolap yerleri değiştirebilir, seramikler değiştirebilir, zeminde yer ala seramiklere stencil kullanarak hareket katılabilir. Mimarlar tavan ve duvar sıvasına değişiklik katabilir. Mutfakta değişiklikler yapılacaksa; alan büyükse duvar örülerek yeni alan kazandırılabilir, alan küçükse eğer balkon mutfağa dahil edilebilir.

Öneriler farklı şekillerde uzayıp gidebilir. Buradaki en önemli şey ev sahiplerinin tam olarak nasıl bir şey istediğine karar vermesidir. Karar verilmeden tadilata başlanırsa sonradan pişmanlıklar oluşabilir. İzmir’de mimarlık konusunda tavsiye edilebilecek firma Decomes Mimarlıktır.

Decomes Mimarlık   

Birçok konuda tadilat hizmeti vermekte olduğumuz Decomes Mimarlık olarak İzmir dekorasyon önerileri isteyen müşterilerimizin de yanındayız. Yapılacak olan tadilata başlamadan önce detaylı ve müşterilerin isteklerini dikkate alarak projeler çizmekteyiz. Çizilen projelerden sonra ise eklenmesi veya çıkarılması gereken bir şeyler yoksa maliyet kısmına geçmekteyiz. Bu aşama da tamamlandıktan sonra projeyi uygulamaya geçmekteyiz.

Mantolamadan sıvaya kadar pek çok konuda hizmet vermekteyiz. Mimarlık sektörüne farklı ve özgün projeler kazandırmaya devam edeceğiz. Bu zamana kadar etkileyici işler yaptık, yapmaktan da vazgeçmeyeceğiz. Müşteri odaklı olan anlayışımızla sizler için tadilatlar yapıp istediğiniz dekorasyonlara ulaşmanıza yardımcı olacağız. Pazartesi – Cumartesi 08.00 ile 19.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Yazıyı Paylaş