Paylaş

İzmir Ev Dekorasyonu Firmaları

İzmir Ev Dekorasyonu Firmaları

İzmir Ev Dekorasyonu Firmaları

Evinizin dekorasyonunu yenilemek isterseniz bir firma ile çalışmanız gerekir. İzmir ev dekorasyonu hizmetini sizlere sunan birçok firma bulunmaktadır. Bunların arasında karar verirken işini profesyonel bir şekilde yapan firma tercih etmeniz hayalini kurduğunuz evde yaşamanızı sağlayacaktır. Dekorasyon birçok farklı kalemden oluşmaktadır. Evinizin bazı bölümlerini değiştirmek isterken tümünde de tadilat yapma ihtiyacını hissedebilirsiniz.

İzmir Ev Dekorasyonu Firmaları
İzmir Ev Dekorasyonu Firmaları

Mesela banyo ya da mutfak dekorasyonu yaptıracak olan kişiler buralarda bulunan fayans ve kaplama malzemelerinin modaya uygun olmasını tercih eder. Vitrifiye ürünlerinin de hem şık hem de kullanışlı olanları mutfak ve banyoların farklı görünmesini sağlar. Evinizin tümünde uygulayacağınız dekorasyonlar için anahtar teslim olan hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

İzmir Ev Dekorasyonu Hizmeti Sunan Firmamız

İzmir ev dekorasyonu hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Böylelikle hem güzel hem de modern evlere kavuşabileceksiniz. Bünyemizde çalışan mimar, iç mimar ve mühendislerimiz istediğiniz görsellikte olan mekanları sizlere sunmaktadır. Estetik bir görüntü elde edebilmek için evinizin işlevsel olması da önemlidir. Tüm ince ayrıntılar düşünülerek evinizin iç dekorasyonunu yapmaktayız. Tesisat ve elektrik projeleriyle yenilenmiş alanlara sahip olabilirsiniz.

Öncelikle evinizde keşif yapılması gerekir. Evinizin ne gibi ihtiyaçları bulunuyor ve sizin beklentileriniz nelerdir araştırmasından sonra size ön projelendirme sunulmaktadır. Burada yapılacak işler kalem kalem belirtilir, fiyatlandırma da böylelikle ortaya çıkmış olur. Kullanılacak malzemeler, yapılacak işler ve işçilikler sonrasında maliyet hesabı da ortaya çıkmaktadır.

Decomes Mimarlık ile Mutlu Evler

Mutlu ev olur mu diye düşünenler olabilir. Eğer evin içinde yaşayanlar mutlu ise o zaman evinizde mutlu demektir. Kötü, görüntüsü hoşunuza gitmeyen ve bakımsız evlerde yaşamak sizlere mutsuzluk getirir. Eski binada oturuyor olsanız bile evinizi yenileyerek güzel mekanlar haline getirebilirsiniz. Böylelikle evinizin piyasa değerini de artırmış olacaksınız. Aynı özelliklere sahip olan diğer evlere göre sizinki dekorasyon yapıldıktan sonra daha değerli bir hale gelecektir.

İzmir ev dekorasyonu konusunda hizmet veren firmamız alanında uzman olan kişilerle çalışmaktadır. Taahhüt ettiğimiz süre içinde işimizi teslim etmekteyiz. Asma tavan, boya, badana, alçıpan duvar, laminant parke, fayans kaplama, sıhhi tesisat, spot ışıklandırma, kutulama gibi birçok konuda Decomes Mimarlık yardımı alabilir yuvanıza estetik bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Yazıyı Paylaş