Paylaş

İzmir Ev Tadilatı

İzmir Ev Tadilatı

İzmir Ev Tadilatı

İzmir ev tadilatı firmaları oldukça fazladır. Evlerinde değişiklik yapılmasını isteyenler, eskiyen yerleri onararak evin kullanım ömrünü artırmak isteyenler tadilat firmaları araştırması içine girmektedir. Evleriniz yağmur, kar, rüzgar, rutubet, nem, küf gibi etkenlerden olumsuz yönde etkilenmektedir. Dış cepheden iç bölümlere giren sular da duvarlarınızda ve yerlerde birçok probleme sebep olur. Binalar öncelikle olumsuz durumlardan oldukça fazla etkilenir. Sonrasında kullanım yılına bağlı olarak eskimesi söz konusudur.

Her nedenle olursa olsun binalarda yapılacak olan tadilatlarla yenisinden farkı olmayan yapılara kavuşabilirsiniz. Evin içinde yapılacak olan birçok tadilat çalışmasıyla onun değerini de artırmış olacaksınız. Evlerini kiraya vermek ya da satmak isteyenler ev tadilatlarına daha fazla yönelir.

İzmir Ev Tadilatı
İzmir Ev Tadilatı

İzmir Ev Tadilatları İçinde Neler Var?

İzmir ev tadilatı kapsamında birçok kategoriden bahsetmek mümkündür. Bunlar evinizin iç bölümleriyle alakalı olabilirken müstakil konutlarda dış bölümleriyle de alakalıdır. Mesela villa ya da yazlık gibi konutların dış cephelerinde ve boş alanlarında yapılacak olan tadilatlarla konutunuz yeni bir görünüm alır. İç mekanlarda şu tadilatları yaptırabilirsiniz:

  • Yer döşemelerinde fayans, kalebodur, parke, laminant değişimi
  • Duvarlarda saten, alçı, düzleme, boya, badana, duvar kağıdı uygulamaları
  • Sokak kapısı ve oda kapılarının değiştirilmesi
  • Pencere ve balkonda yapılacak olan tadilatlar
  • Mutfak dolaplarının yenilenmesi
  • Banyo, hol, antre, mutfak gibi ıslak zeminlerdeki tadilatlar
  • Su ve elektrik tesisatlarının yenilenmesi
  • Tavanlarda kutulama, spot aydınlatma ve led ışıkların yapılması

 

İzmir Ev Tadilatı Yapan Firmalar

İzmir ev tadilatı konusunda doğru firmayla çalışmanız en iyi işlerin yapılmasını ve istediğiniz verimin alınmasını sağlar. İşinde tecrübeli olan mimarlık firmaları tadilat ve dekorasyon konusunda kalifiye elemanları tercih etmektedir. Zamanında teslim, sözleşme yapılarak çalışma, kaliteli malzeme ve işçilik gibi konulara dikkat eden mimarlık firmaları tadilat konusunda oldukça uzmandır.

Firmamız ev tadilatlarında profesyonel bir hizmeti size sunmaktadır. Eskiyen, demode kalan, kullanışsız ve kötü görünüme sahip tüm odalarınızda özel çalışmalar yapmaktayız. Sunulacak olan tüm hizmetler öncesinde işin bitmiş halini 3D görseli olarak size aktarabiliriz. Decomes Mimarlık olarak bünyemizde çalışan mimar, iç mimar ve mühendislerimizden kaliteli hizmetler alabilirsiniz.

 

 

 

 

Yazıyı Paylaş