Paylaş

Villa Tadilatı

Villa Tadilatı

Villa Tadilatı

Villa tadilatı zaruri hallerden biridir. Çünkü zaman içinde eskiyen ve kötü bir görünüme sahip olan villanız görsellik olarak sizi mutlu etmeyecektir. İçinde yaşam süren kişiler de birçok problemle karşılaşacak ve kalitesiz bir hayatın içinde olacaktır. Tüm bu nedenler tadilat yaptırmanız için yeterlidir. Bunlardan başka villanın değerinin artması ve modern bir görünüme kavuşması için de tadilatlara yönelinir.

Eğer villada yaşam süren biriyseniz oldukça kullanışlı ve konforlu alanlara sahip olmanız gerekir. Villa tadilatları komple ya da kısmi olabilir. Bunun kararını verirken hem maddi durumunuza hem de ihtiyaçlarınıza yönelik düşünceler içinde olmalısınız. Dar bir bütçeye sahipseniz zaruri tadilatlarla en çok yıpranan yerlerin onarılmasını sağlamalısınız.

Villa Tadilatı
Villa Tadilatı

Kısmi Villa Tadilatı

Kısmi olarak yapılması gereken villa tadilatlarında öncelikle sorunlu olan bölümlerin keşfedilmesi gerekir. Mesela elektrik ya da su tesisatlarında sorun yaşıyorsanız bu durum oldukça tehlikelidir. Tesisatların yenilenmesiyle bu sorundan kurtulmak mümkündür. Villanızda en çok kullandığınız bölümler salon ve mutfaktır. Burada yapılacak olan tadilatlar zaruridir. Mutfak dolaplarının değişmesi, yer döşemelerinin yenilenmesiyle oldukça güzel ve modern mutfaklara sahip olacaksınız.

Villa tadilatı bazı bölümlerde uygulanacaksa tercihinizi iç ya da dış mekanlar olarak belirleyebilirsiniz. İç alanlarınız çok yıpranmadıysa dış cephe yenileme çalışmaları yaptırabilirsiniz. Bahçe peyzajı, eğer varsa havuzun boyanması ve villa duvarlarınızın tadil edilmesiyle en güzel görüntülere sahip olabilirsiniz.

 

Komple Villa Tadilatı

Komple yapılacak villa tadilatları birçok farklı işten oluşur ve uzun sürer. Bu süre içinde başka bir yerde yaşam sürme durumunuz söz konusu ise daha rahat edersiniz. Villanızda kırma, dökme, parçalama işleri oldukça fazla olacaktır. Boş olan villalarda tadilatlar daha kolay ve kısa sürede yapılır. Ama içinde eşya varsa bu eşyaların bir alanda toplanması ve üzerinin örtülmesi daha doğrudur. Villa tadilatı konusunda uzman olan firmalar sizi doğru bir şekilde yönlendirecektir.

İzmir ve ilçelerinde bulunan birçok villada sayısız tadilat çalışmaları yapan Decomes Mimarlık kısmi ve komple yapılacak olan tüm tadilatlarda sizlere kaliteli hizmetler sunacaktır. İşinde deneyimli ve uzman olan ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. Bizi arayarak istek, talep ve sıkıntılarınızı iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazıyı Paylaş