Paylaş

İzmir Mimar ve Mimari Proje Hizmetleri

İzmir Mimar ve Mimari Proje Hizmetleri

İzmir Mimar ve Mimari Proje Hizmetleri

İzmir mimar verdiği hizmetlerle kişilerin isteklerini göz önünde bulundurarak çalışmalarını sürdürmektedir. Belirlenen çalışmaların başlangıcında çalışacağınız mimar, projelerin taslaklarını çıkarmakla kalmayıp bunu dokümanlarla desteklemelidir. Yazılı ve çizili hazırlanan bu dokümanlar istenildiği takdirde dijital ortamda geliştirilerek sunumu yapılabilmektedir. Binalarınızı yenilemek istiyor ya da yeni binalar elde etmek istiyorsanız bu konuda size kolaylıkla yardımcı olabilmekteyiz.

İzmir Mimar ve Mimari Proje Hizmetleri
İzmir Mimar ve Mimari Proje Hizmetleri

Mimarlık hizmetlerinin yaptığı çalışmalardan bazıları imar planlama, rölöve -restitüsyon-restorasyon çalışmaları ve mimari projelerdir. Alanlarınızın hangi çalışmalara ihtiyacının olduğuna karar veremiyorsanız bunu bir mimar yardımı ile gerçekleştirme şansına sahipsiniz. Evinizin ihtiyacı olduğu çalışmaların tümünün mimari projeler gerektirdiğinden ihtiyacınız olan çalışmaya göre mimari projeler hazırlanmaktadır.

 

İzmir Tadilatta Mimari Proje Hizmetleri

Belirli mevsimler sonrası evlerinizde veya iş yerlerinizde oluşan hasarların giderilmesi bulunduğunuz mekanları daha kullanışlı hale getirmektedir. Tadilata ihtiyaç bulunan alanların yenilenmesi oldukça kolaydır. İzmir mimar bu konuda deneyimli personelleri ve uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.  Tahrip olan ya da tadilata ihtiyaç bulunan yerlerin mimar tarafından belirlenip uygun bir proje ile yenilenmesi gerekmektedir.

Daha önce kullanılmış ve ömrünü tamamlamasına az kalmış yerlerin ve eşyaların değiştirilmesi bulunduğunuz mekana farklı bir hava katacaktır. Yapılan projenin bulunduğunuz mekana uygun olması o mekanın eksiklerine göre düzenlenmesi alacağınız hizmeti doğru sonuçlandırmış olacaktır. Bu yüzden çalıştığınız firmayı özenle seçmeniz gerekmektedir.

 

Mimari Proje Hizmet Aşamaları Nelerdir?

Yapılan tüm işlemlerin aşamalarının olduğu gibi projelerin de aşamaları bulunmaktadır. Yapılacak işlemlerin projelerinin sistematik bir şekilde hazırlanması iş profesyonelliğini ön planda tutan unsurlardan biridir. İzmir mimar oluşturduğu projeler ile verdiği hizmette kolaylık ve profesyonellik sağlamaktadır. Mimari proje hazırlamadaki ilk adım müşteri ile mimar uyumunun kesinleştirilmesidir. Daha sonra yapılan bilgi toplama ve dokümantasyon ile belli bir şematik tasarım elde edilmektedir.

Yapılan projenin geliştirilmesi ve son halini alması ile müşteriye sunulmaktadır. Decomes Mimarlık olarak verdiğimiz hizmetin oldukça profesyonel ve tecrübeli olduğunu yaptığımız işlerden anlayabilmeniz mümkündür. Bulunduğunuz ortamları daha yaşanılabilir bir hale getirebilmek için bizimle iletişime geçmeniz oldukça kolay olacaktır.

Yazıyı Paylaş