Paylaş

İzmir Mimarlık

İzmir Mimarlık

İzmir Mimarlık

İzmir mimarlık projelerinde yer alan tüm işlemlerin son derece güvenilir ve anahtar teslim şekilde yapıldığını biliyor musunuz? Ev, villa, otel, hastane, ofis gibi akla gelen her inşanın devamında tasarımlar da önem arz eder. Bir binanın süsü elbette onun iç ve dış mekân tasarımlarıdır. Modern, estetik ve kullanışlı görünüme sahip olan her tasarım müşteriler tarafından da beklentileri karşıladığı yönünde beğeniyi hak eder.

Mimarlık oldukça özgünlük gerektiren, yaratıcılığın ön plana çıktığı, iç mekândan dış mekâna, peyzajdan badanaya her aşamayla ilgilenilmesi gereken bir meslek grubudur. Firma güvencesi altında bina tasarımları yapılır. Etkin şekilde çalışan mimarlar inşaata ait her şeye çözüm üretirler. Binalarda değişiklik veya onarım planları yaparlar.

 

Özgün Mimari Projeler

İzmir mimarlık bünyesinde yer alan ve aktif çalışma hayatına devam eden mimarlar binalara uygun planlar yapılıp yapılmadığını da kontrol eder. Binanın planlarını çizerler. Proje tasarıları için araştırma metotlarını kullanırlar. Planlama kavramlarını binalara ve tüm planlamaya dönüştürmek için gerekli olan endüstriyi, organizasyonu, tüzük ve usulleri baz alırlar. Yapılacak olan her işlemi hem teknik hem estetik takip ederler.

Tamamen özgü mimari projeler kapsamında tasarım ve uygulamalar yapılır. Tadilat ve dekorasyon işlemlerine girilir. Peyzaj mimarisi ve iç mimarlık da bir bütün olarak ele alınır. Üç boyutlu çizimler ve animasyon uygulamaları sayesinde müşteriler beklentilerini ve hayallerinde yer alan uygulamaları renkli bir şekilde görerek onay vermek imkânından faydalanırlar.

 

Anahtar Teslim Tadilat Uygulamaları

Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon uygulamaları her zaman daha kârlı şekilde yapılır. İzmir mimarlık güvencesiyle tüm alanlar anahtar teslim şekilde tadilat ettirilebilir. Kaliteli ve uygun fiyatlı aşamalar her zaman müşterileri de firmayı da memnun eder. Rölöveden tasarıma, tasarımdan uygulama aşamasına her kısım dikkatle takibe alınır.

Sizler de verimli ve estetik şekilde bir değişim yapmaya karar verdiğiniz takdirde Decomes Mimarlık firmamız her zaman hizmetinizde olmaya devam edecektir. Aklınızdaki tasarımları hayata geçirmek ve çeşitli modern izler taşıyan evlere sahip olmak istediğinizde firmamız ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Yazıyı Paylaş