Paylaş

İzmir Villa Tadilatı ile Villanızı Yenileyin

İzmir Villa Tadilatı ile Villanızı Yenileyin

İzmir Villa Tadilatı ile Villanızı Yenileyin

İzmir villa tadilatı ile villaları komple yenilemek mümkün. Her bir villa gerek konum itibariyle, cephe yönü ve plan tipi, gerekse rustik veya modern yapı tarzıyla birbirinden farklıdır. Ancak hemen hemen her villada birinci katta oturma odası, mutfak, giriş holü, banyo ve salon bulunmaktadır. İkinci kat ise uyku odalarına, ebeveyn banyolu yatak odasına, bunun dışında başka bir tuvalet veya çocuk odasına ayrılmıştır.

İzmir Villa Tadilatı ile Villanızı Yenileyin
İzmir Villa Tadilatı ile Villanızı Yenileyin

Ancak bazı farklı tipte villalarda ise bu bölümlere ek olarak çatı katı, çatı katında ayrıca bir yatak odası ve bir banyo ve bir teras bulunabilir. Bunun dışında ekstra bir bodrum katı, garaj nitelikte veya depo alanları içeren ardiye bölümlerinden oluşabilir. İzmir villa tadilatı için tüm bu bölümler için ayrı projelendirme yapılır.

 

İzmir Villa Tadilatı Yapan Firmalar

İzmir villa tadilatı yapan firmalar arasında en tecrübeli ekiplerle çalışmak hem zaman maddi açıdan kazançlı olmaktadır. Villa tadilatı için en temel unsur tesisat yenilenmesi ve cephe yalıtım sistemlerinin yenilenmesidir.

Elektrik, su, doğal gaz tesisatlarının yenilenmesi enerji ve su kayıplarının önlenmesi için öncelikli tadilat konusudur. Tesisat arızalarının giderilmesi faturaların düşmesinde, ekolojik olarak enerji tasarrufunda, sıcaklığın korunmasındaki en önemli faktördür. Buna ek olarak ısı yalıtımı yapılmalıdır. Zemin kaplama yenilenmesi, duvar kaplama, dış cephe ısı yalıtım boyaları ile tadilat yalıtım konusundaki unsurlardır.

 

İzmir’de Villa Yenileme Projeleri

İzmir’de villa yenileme projeleri müşterilerin ihtiyacına göre şekillenir. Villa projeleri ile tadilat firmaları son yıllarda hem İzmir şehir içinde hem de Türkiye’nin diğer büyük şehirlerinden oldukça tercih edilmektedir. Yerden ısıtma sistemleri, duvar yalıtım boyaları, dış cephe tasarımları tadilat konusunda en çok tercih edilen unsurlardır.

İzmir villa tadilatı, ısı ve ses yalıtımı sistemleri, su yalıtımı sistemi, zemin kaplama, giriş holü mutfak ve banyolar, oturma odası ve salon, kapı ve pencere açıklıkları tamiratını kapsar. Bunun yanı sıra aydınlatma sistemleri, yatak odası ve çocuk odası, çatı katı balkon bahçe ve veranda, ayrıca havuz tadilatını da kapsamaktadır. İzmir Decomes Mimarlık ile villa yenileme ve tadilat konusunda profesyonel destek almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Yazıyı Paylaş