Paylaş

İzmir Villa Tadilatı

İzmir Villa Tadilatı

İzmir Villa Tadilatı

İzmir villa tadilatı için yardım almak isteyen kişilerin sayısı oldukça fazladır. Villası olanların belirli dönmelerde tadilat yaptırması gerekir. Bu tadilatların bazısı mecburen yapılmalıdır. Çünkü konforlu ve işlevsel evlerde yaşamak için eskiyen bölümler yenilenmelidir. Çatı tadilatı ile sıcak ve soğuktan evinizi koruyabileceğiniz gibi yağmur ya da kar sularından binanın etkilenmesini önlemiş olursunuz. Evdeki su tesisatının değiştirilmesi ise su kaçaklarına ve akmalarına karşı önlem almanızı sağlayacaktır.

İzmir Villa Tadilatı
İzmir Villa Tadilatı

Dış cephede yapılacak olan mantolama ve yalıtım çalışmaları ile hem güzel bir görünüme sahip olan villanıza kavuşur hem de sıcaktan soğuktan etkilenmezsiniz. Bahçenin, varsa havuzun ve otoparkın tadil edilmesiyle en güzel görüntüleri villanızda oluşturabilirsiniz. Tüm bu işler için uzman kişilerden yardım almalısınız. İzmir mimarlık ofislerinin çalışanları bu konuda sizlere profesyonel bir hizmet sunacaktır.

 

İç Mekanlarda İzmir Villa Tadilatı

Villalarda birçok oda bulunmaktadır. Odaların daha işlevsel ve kullanışlı hale getirilmesi tadilatla mümkündür. Gerektiğinde odayı büyütmek için duvar kırımı yapılması gerekebilir. Gerektiğinde ise kullanılmayan atıl durumda kalmış olan odaların ara panel duvarlarla bölünmesi ve farklı iki bölümün elde edilmesi de mümkündür. Merdiven altlarının bile değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Balkon ve teraslarda yapılacak değişikliklerle bu bölümleri yaz kış kullanılır hale getirebilirsiniz. Tüm bunlar için İzmir villa tadilatı yapan firmalardan destek almalısınız.

Banyo, tuvalet, mutfak gibi ıslak zeminlerde yer döşemelerinin değiştirilmesi, vitrifiye değişiklikleri, boya badana ve tamirat işlerinin yapılması temiz ve aynı zamanda modern yaşam alanlarını size sunacaktır. Villanız tüm bu işlerden sonra yenilenmiş haliyle zevkle yaşadığınız alanlar halini alacaktır.

 

İzmir Villa Tadilatı Konusunda Uzman Firmalar

İzmir villa tadilatı için uzman firma arayışında olmanız gerekir. Yapılacak olan tadilatların usta elinden değil profesyonel bir ekipten çıkması konusu önemlidir. Kaliteli malzemelerle uzun ömürlü bir kullanıma sahip olabileceksiniz. İyi işçilikler sorun yaşamanızı engelleyecektir. Tadilatların projelendirilerek size sunulması ve bitmiş hallerinin 3D render çalışmalarıyla size raporlanması firmanın işine verdiği hassasiyetten dolayıdır.

Decomes Mimarlık profesyonel bir ekiple çalışan işinde uzmanlaşmış bir firmadır. Villa tadilatı, mimarlık hizmetleri, dekorasyon konularında sizlere hizmet vermekteyiz. Kaliteli malzeme kullanımı ve zamanında teslim konularına önem vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz hizmetler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Yazıyı Paylaş