Paylaş

İzmir Villa Tadilatı ile Villanızı Yenileyin

İzmir Villa Tadilatı ile Villanızı Yenileyin

İzmir Villa Tadilatı ile Villanızı Yenileyin

Yaşam sürdüğünüz ve devamlı kullandığınız mekanlar zaman içinde eskir ve kötü bir görünüm kazanır. Günümüz insanları göze hitap etmeyen yerlerde yaşam sürmek istemez. Hem konforlu hem de şık görüntüde olan evler insanların daha çok ilgisini çekmektedir. Böyle yerlerde yaşamak kişilere mutluluk verir. Eğer bir villada oturuyorsanız ve villanızın yıpranmış olduğunu hissediyorsanız İzmir villa tadilat hizmeti alarak evinize daha modern bir hava katabilirsiniz.

Güzel bir görünüm hem iç hem de dış mekanlar için geçerlidir. İç mekanların geniş, işlevsel ve ferah olması size birçok fayda sağlayacaktır. Dar olan odaların genişletilmesi ya da fazla büyük gördüğünüz odaların ikiye bölünerek değişik amaçlarla kullanılması konforlu bir yaşam için önemlidir.

İzmir Villa Tadilatı ile Villanızı Yenileyin
İzmir Villa Tadilatı ile Villanızı Yenileyin

İzmir Villa Tadilatı ile Geniş Mekanlar

Villanızın küçük ya da kullanışsız olduğunu düşünebilirsiniz. Bazen küçük mekanlar bile işlevsel olmasıyla daha ferah bir hal alabilir. Salonda yer alan duvar kağıtları ya da mutfakta bulunan aydınlatmalar daha geniş bir mekan elde etmeniz için mükemmel bir fikir olabilir. Kullanışlı iç bölümler elde etmenizde profesyonel dokunuşlar işinize yarayacaktır. İzmir villa tadilat ve dekorasyon hizmetlerinin amacı bazen onarım yapmak olurken bazen de geniş ve kullanışlı alanları size sunmaktır.

Firmamızın çalışmaları arasında iç ve dış mekan tasarımları villalar için büyük önem taşımaktadır. Referanslarımızı inceleyerek öncesi ve sonrası görsellerine bakabilirsiniz.

 

Villa Tadilatında Decomes Farkı

Dış cephede mantolama ve ısı yalıtımı yapılması binanızı dış etkenlerden koruyacaktır. Bu da az enerji ile çok ısınmanızı sağlar. Bizler dış cephelerde kullandığımız kaliteli malzemelerle binanızın soğuktan, yağıştan ve fazla güneşten korunmasını sağlamaktayız. Uzun ömürlü ve dayanıklı olan dış cephe malzemelerimiz garantili ürünlerden oluşur. İzmir villa tadilat işleri yapan firmamız dış cephelere ayrı özen göstermektedir.

İç mekanlarda ortaya çıkan tesisat sorunları, elektrik işleri, boya badana, duvar kağıdı kaplaması ya da doğal taş uygulamaları ile modern görüntülere kavuşmanız da mümkündür. Decomes Mimarlık olarak bu işte deneyimli personellerle çalışmaktayız. Temiz işçilikler sizlere sunulmaktadır. Bizi arayarak hemen keşif yapmamızı sağlayabilir uygun fiyatlarla villanızın tadilat yapılmasından faydalanabilirsiniz.

 

 

Yazıyı Paylaş