Paylaş

İzmir Villa Tadilatı ve Dekorasyonu

İzmir Villa Tadilatı ve Dekorasyonu

İzmir Villa Tadilatı ve Dekorasyonu

Villa tadilatları bazen ilk defa alınan villalar için yapılırken bazen de eskidiğini düşündüğünüz yerler için yapılmaktadır. İlk kez villa aldıysanız onu zevkinize uygun hale getirirsiniz. Aldığınız yer size hitap etmiyor olabilir. Ya da kullanışsız olan yerleri bulunmaktadır. Onları değiştirerek daha işlevsel ve modern mekanlar ortaya çıkarabilirsiniz. Bu konuda İzmir villa tadilat hizmetini size sunan firmamıza güvenebilirsiniz. Hem iç mekanlarda hem dış mekanlarda yapacağımız değişikliklerle modern görünümlü ve kullanışlı evlere sahip olacaksınız.

Uzun zamandan beri villada oturuyorsanız haliyle eviniz eskimiş ve kötü bir görünüm kazanmış olabilir. Yapılacak tadilatlarla villanızın yenisinden farkı kalmayacaktır. Bu durum hem gözünüze hitap etmektedir hem de villanızın değeri artmaktadır.

İzmir Villa Tadilatı ve Dekorasyonu
İzmir Villa Tadilatı ve Dekorasyonu

Villa Tadilatında Neler Vardır?

Tadilat oldukça kapsamlı ve geniş bir konudur. Bazı tadilatlar sadece sahip olunan mekanlara değişiklik getirilmesi için yapılır. Bazıları ise mecburiyetten yapılmaktadır. Çatının akması, duvarlarda rutubet oluşması, su tesisatı sorunlarının yaşanması ya da birçok farklı sorun tadilat yapılmasını mecbur hale getirmektedir. İzmir villa tadilat ve onarım yaptırmak isteyenler bu iki farklı gurupta olabilmektedir. Dış mekan tadilatlarında; bahçe düzenlemesi, havuz bakımı, dış cephe çalışmaları yer alır. İç mekan tadilatları ise oldukça fazla kalemden oluşur.

Alçıpan duvarlar, tavan aydınlatmaları, su tesisatının yenilenmesi, elektrik tesisatının yenilenmesi, asma tavan, yüzey kaplamaları, ıslak zeminlerin değiştirilmesi gibi birçok konu villanızın iç tadilatında yapılmaktadır. Bunların hepsine ihtiyaç duyuyorsanız komple tadilat talebinde bulunabilirsiniz.

 

Valla Tadilatında Uzman Firma

Decomes Mimarlık olarak farklı birçok konuda sizlere hizmet veriyoruz. Villa tadilatı da bu konuların arasında yer almaktadır. Villanızla ilgili ısı yalıtımı ve mantolama yaptırmak istiyorsanız bize güvenebilirsiniz. Ayrıca dış cephe boyası, anahtar teslim tadilatlarda sizlerin yanındayız. Hem kaliteli malzemeler kullanmakta hem de temiz işçilikleri sizlere sunmaktayız. Mimar, iç mimar ve inşaat mühendisimiz yapılacak tüm tadilatları projelendirmekte ve istediğiniz mekanları sizlere sunmaktadır.

İzmir villa tadilat konusunda uzman bir firma arıyorsanız sizlere birçok avantaj firmamız tarafından sunulur. 3D video görselleri ile villanızın bitmiş halini de görebilirsiniz. Böylelikle özel isteklerinizi bize bildirebilir ve hemen uygulanmasını da sağlayabilirsiniz.

 

Yazıyı Paylaş