Paylaş

İzmir İç Mimar

İzmir İç Mimar

İzmir İç Mimar

İzmir iç mimar projeler, dekorasyon ve tasarım uygulamaları açısından her zaman ihtiyaç duyulan bir sahadır. Yapılacak olan yeni inşaatlarda özgünlük, güven, sağlıklı ve verimli çalışma azmi, binaların yapısını gözler önüne seren güzellikte tasarımlar, modern olma ve estetik açıdan yenilikçi kulvarlar daima müşteri ve firmaları memnun eder.

Mimari projelerin içerisinde tasarım ve uygulamalar, tadilat ve dekorasyonlar, anahtar teslim tadilatlar, peyzaj mimari projeleri ve uygulamaları, üç boyutlu çizim ve animasyon uygulamaları, iç mekan ve dış mekan tasarım ve uygulamaları, restorasyon, revizasyon ve rekostrüksiyon işlemleri yer almaktadır. Her bir işlem tamamen teknik bilgi ve beceriyle kaliteli bir biçimde hayata geçirilir.

İzmir İç Mimar
İzmir İç Mimar

İç Mimarın Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

İç mimarlık her zaman görev ve sorumluluklarını bilen kişiler tarafından yapılır. Bir mimar kadar önemli bir konuma sahip olan iç mimarlar öncelikle müşterilerin istek ve taleplerine yönelik türde çalışmalar yaparlar. Uygulamalarını ve diğer tüm işlemleri kendilerine has tarzları ve müşterilerinin tarzları ile birleştirerek çalışma hayatını aktif kılarlar. Projelerini minimalist ve modern şekilde ilerletirler. İzmir iç mimar projelerinde yer alan tüm işlemler bu bilinçle çalışan mimarlar ile ele alınır.

Birikimli, yetkin çalışmalar sunan mimarlar hem inşaat yapılarında hem de mekân tasarımlarında modern fikirleri ile ön plana çıkarlar. İç mimarlar tüm gereksinimleri önceden belirleyerek renklerden aydınlatmaya, dekoratif ögelerden objelere varana dek her açıdan işlevselliği ve güvenliği güzel kılar. Planlarını okuyarak ve yapım kurallarına, denetim düzenlemelerine dikkat ederek yola devam ederler.

 

İç Mimarlıkta Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İzmir iç mimar çalışmalarında dikkat edilmesi gereken durumlar mevcuttur. Öncelikle yeni projeler için teklifler verilir. Müşterilerin ve projelerin hedef ve gereksinimleri belirlenir. Kullanılacak olan tüm ürün ve malzemeler belirlenir. Yapılacak olan her işlem öncelikle pratiklik ve sonrasında estetiklik açıdan kontrol edilir.

Tamamen temiz ve konforlu ofislerimizde çalışan ve müşterilerin beklentilerine cevap niteliğinde çalışmalar sunan ekibimiz ile sizlerle birlikte olmaya devam ediyoruz. Dinamik kadromuzla, bilgili ve modern fikirleri olan mimarlarımızla Decomes Mimarlık olarak hizmetinizdeyiz. Sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yazıyı Paylaş